Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Nedám dopustit na čáry a kouzla

Hana Zagorová po kolapsu skončila v nemocnici. | foto: Instagram Hany Zagorové

Když už se nic nedaří a vše se ubírá špatným směrem, zpěvačka obrací svou pozornost na věci mezi nebem a zemí, aby si zajistila lepší zítřky.

„Minulý rok nebyl pro Hanu Zagorovou vůbec jednoduchý. „Nejdřív jsem pořád jen plakala a plakala. Bylo mi strašně líto života. Času, který zbůhdarma letí. Vždyť my nevíme dne ani hodiny! Nic není jasný, to je k uzoufání,“ netají se Hanka, že se jí zmocnila temná deprese, která do ní nadlouho zasekla své drápy, tudíž neviděla světýlko na konci tunelu.

 Zvláště kvůli tomu, že epidemie koronaviru ani po dvou letech nepolevuje a na Haně si vybrala krutou daň v podobě podlomeného zdraví. Vždyť kvůli drsnému postcovidovému syndromu skončila na čtrnáct dnů v nemocnici a doteď se s jeho následky nedokázala zcela vyrovnat.

Dokonce musela až do konce února zrušit všechna svoje naplánovaná vystoupení, která jsou pro ni jinak živou vodou. Kdyby jí nebylo skutečně zle, nikdy by je nezrušila.

„Zatím mi výborně není. Ale dobře už ano. Tou mou krevní nemocí však budu trpět do konce života. Zdravá zkrátka nejsem. Jsem slaboučká, ale přešťastná, že už jsem doma. Ale bojuji a bojovat budu,“ vzkazuje prostřednictvím iDNES.cz zpěvačka, která už má veškerého dění kolem koronaviru plné zuby.

Zlá nemoc ji obrala nejen o milované koncerty, ale i o zdraví a klid na duši, protože nikdy neví, kdy se zase může nakazit či pocítit následky postcovidového syndromu.

Rozhodla se své štěstí pojistit pomocí čar a kouzel

A proto přišla s tak trochu šíleným plánem, jak uniknout z vleklé beznaděje, která se na ni v roce 2021 přilepila jako lepkavá smůla. Hanka, která je známá svou láskou k tajemnu a věří v intuici, horoskopům a výkladům z karet, se rozhodla na konci roku začarovat, aby pro ni byl letošní rok 2022 šťastný, radostný a konečně se zbavila všeho zlého, co jí minulý rok přinesl.

Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s
Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství můžete kdykoliv zrušit a je bez závazků.
Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Proč dřív lidé vypadali na fotce starší. Rychleji se stárnulo, nebo je to klam?

Premium Tak schválně, udělejte si čas a zalistujte rodinnými alby. Podívejte se na svoje rodiče, prarodiče, praprarodiče. A...

Rozvod, má prohra. Voříšek o synech, bohu Nedvědovi i bláznivé dietě

Premium Evropský titul, zlato se Spartou, reprezentační srazy v pověstném hotelu Praha i rady od idolu Pavla Nedvěda, ale taky...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
   • schránka
   • Přihlásit Můj účet
   EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Speed
  • jít naiDNES.cz