Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Gondíková a Langmajer: Mužství ukázat může, nesmí ukázat vnitřek domu, manželství plné zákazů

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková jsou krásný pár. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Celý článek jen pro členy

Chcete číst prémiové texty bez omezení?

Coby milující manželka ví Adéla Gondíková naprosto nejlépe, co je pro jejího manžela Jiřího Langmajera, stejně jako pro celou jejich rodinu, nejlepší.

V časech dobrých i zlých, ve zdraví i nemoci, v hojnosti i nedostatku, jak praví manželský slib, jsou spolu Adéla Gondíková a Jiří Langmajer šťastně už třetím rokem a rozhodně by ani jeden neměnil. Coby protiklady se k sobě přitáhli silou lásky jako dva magnety. A zatímco praktická a rázná Adéla dokázala bohémského a pro život nepoužitelného Jiřího přetvořit k obrazu svému, on je spokojeně přesvědčen, že otěže jsou stále pevně v jeho rukou. A o to přeci ve šťastném manželství jde. 

„Dokážeme si vyhovět, ctíme svoje chyby i svoje přednosti. Tak nějak všechno zaklaplo tam, kam má. Takže já si nestěžuji, ba naopak,“ raduje se herec, který snad vůbec netuší, že mu Adéla nastavila pevné hranice, a tak žije chtě nechtě v manželství plném zákazů. A ten největší se týká používání sociálních sítí, na kterých oba hojně „ujíždějí“. Rádi svým obdivovatelům ukazují střípky z rodinného života i svých úspěšných kariér, avšak jedno téma je absolutně tabu.

Mužství ukázat může, nesmí ukázat vnitřek domu

A rozhodně to není Jiřího nahota, kterou je na sítích proslulý a která Adéle vůbec nevadí! Však prý má být na co pyšný. V posilovně dře už měsíce jako blázen, pouze s humorem sobě vlastním tvrdí, že má malé přirození. 

„Proč s tím vůbec začal, úplně přesně nevím. Hodně pracuje, tak je to dobré k propagaci jeho filmových projektů, na kterých se podílí,“ pobaveně prozradila pro Super.cz Adéla, která však Jiřímu zakazuje něco úplně jiného než jeho holé tělo. Totiž ukazovat světu, kde žijí a jak to u nich doma vypadá. A to samozřejmě z bezpečnostních důvodů. Každý sice ví, že mají dům v Pyšelích u Prahy, nikdo už však nemusí vědět, jaké cennosti vlastní. 

„Nechceme ukazovat vybavení domu, jaký máme nábytek nebo doplňky. Prostě se tam chceme cítit dobře, že tam je ta hranice, kam ani naši fanoušci nesmějí,“ vysvětluje Adéla.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Porucha imunity je první známka, že je v našem životě něco špatně, říká lékařka

Premium Lidí s poruchami imunity přibývá. Příčinou je často špatný životní styl, což vede k vážným nemocem, třeba k rakovině....

Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

První díl rozhovoru s Shopaholicadel: Práci neseženu, každý den můžu umřít!

Premium Rozhovorům se dlouho úspěšně vyhýbala, nyní ale udělala výjimku a Expresu poskytla exkluzivní sondu do své duše....

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz