Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Chlap mě musí ustát a mít koule

Posunou manželé svůj vztah dál? | foto: Profimedia.cz

V poslední době to vypadá, že je Ewa Farna (28) dítětem štěstěny. Její kariéra strmě stoupá, čeká další miminko a na manžela Martina Chobota (32) pěje ódy, jako kdyby měla špatné svědomí, že je zase „ten od Ewy Farné“.

Na první pohled by se mohlo zdát, že Ewa Farna prožívá nejidyličtější období v životě, před pár dny převzala Zlatého slavíka pro nejpopulárnější zpěvačku a s manželem Martinem Chobotem se už těší na druhé miminko. Její závratné úspěchy v kariéře i v soukromém životě by jí mohl závidět téměř každý. Nic ale nemusí být tak růžové, jak se zdá, a za zpěvaččiným blaženým úsměvem se můžou skrývat pochybnosti.

Není to tak dávno, co Farna a její muž na sociálních sítích oznámili, že Martin odchází z její doprovodné kapely, kde hrál dvanáct let na kytaru. Prý ztratil radost z koncertování a potřebuje čas, aby ji v sobě znovu probudil. Pro Ewu to muselo být nesmírně náročné, jak ohromný asi musel Martin svádět vnitřní boj, než se k tak zásadnímu kroku odhodlal? A muž, jenž se zmítá v pochybnostech o vlastních schopnostech, hodnotách a budoucnosti, v takovém psychickém rozpoložení jen těžko může být někomu oporou. V takových chvílích osobní krize nezřídka vyústí i v tu partnerskou.

Manžel se stále hledá

Odchodem z kapely navíc muzikant ztratil finanční jistotu, a roli živitelky rodiny tudíž naplno převzala Farna, odborníci se shodují, že pro mužské ego je taková situace velmi náročná. Chobot přitom nespecifikoval, čemu se hodlá dál věnovat, z jeho slov bylo patrné, že chce být hlavně doma s rodinou a vychovávat prvorozeného syna Artura (2). Jak dlouho to ale může fungovat?

Ewina kariéra je na vrcholu a ona sama se na Českém slavíku nechala slyšet, že by ráda ze své výhry vytěžila co nejvíc. Mimo jiné se svěřila, že ještě před nedávnem tvrdě makala na nové desce. Jak chce ale se dvěma dětmi takový zápřah zvládnout? Ostatně sama přiznává, že už teď má z toho všeho hrůzu.

Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s
Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.
Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
   • schránka
   • Přihlásit Můj účet
   EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Speed
  • jít naiDNES.cz