David ze Survivoru: S Ivankou jsme si vše vyříkali. V práci ho vítala Borhyová

Platil za jednoho z největších hráčů Survivoru, tahal za nitky, jenže sloučení mu vůbec nesedlo. A tak se David Chmátal musel z ostrova přežití balit a do poroty usedl hned jako druhý. „Extrémně jsem cítil, jak mi upadá energie. Do sloučení nás šlo pět Fénixů, zbytek byli Krotitelé a ti měli jiné tempo hry,“ vysvětlil v rozhovoru pro Expres.cz. Promluvil také o výlevu Pavla, který ho nazval „odpadem, který je potřeba vynést“, kauze se zamilovanou Ivankou, rivalitou s Koťákem nebo o tom, jak ho Survivor vynesl do role moderátora zpráv na Nově.

V kmeni Fénixů byl hlavním tahounem. Po sloučení začala hra moderátora Davida Chmátala drhnout. Docházela mu energie a jako velký hráč měl proti početně silnějším Krotitelům obrovský terč na zádech.

Šli po něm tvrdě. Gesto s rozdělením se o kuřata na aukci Renneho neobměkčilo natolik, aby se s Davidem spojil. A Pája, ten ho dokonce označil za „odpad, který je potřeba vynést“.

„Pája je prostě Pája, takový generátor náhodných slov.. Nevím, co si o tom klukovi myslet. Je zmatenej, kde je, nebo moc dobře, kde je a hraje takovou habaďůru? Nebo je to člověk, který to trollí? Občas na něj koukáš a vůbec nevíš, co mluví, ale potom střih, bavíš se s ním třeba o nějaké neherní věci a úplně žasneš, jak to tomu klukovi pálí. Hodně mu to pálí. Je to hrozně zajímavý charakter. Ale co se týče odpadu, to mě nijak nezasáhlo, padaly tam i horší věci,“ říká David se smíchem.

„Mám s ním fantastickou story. To jsme byli ještě Dobyvatelé na začátku, tak si říkám: Dobrý, ještě jsem s ním nemluvil, znám ho z Love Islandu a nevím, co si o něm mám myslet, chvíli támhle cvičí biceps, chvíli leží na pláži. Tak jsme spolu začali kecat mimo kamery a on říká: Davide, mám plán. Zahrabu tě do písku, ty vystrčíš jen ruku a já ti do ní dám rýži. A až přiletí pták, tak ho chytíš a takhle budeme lovit!“ vzpomíná moderátor.

David Chmátal

Zeptat jsme se museli pochopitelně i na Ivanku, která se do něho na ostrově zakoukala, což on neopětoval.

„Už jsme se potkali, vyříkali jsme si to a troufnu si říct, že jsme kamarádi. Než mi vrátili telefon, vůbec jsem nevěděl, že je to taková linka a že se to takhle řeší. Najednou to na mě začalo skákat,“ řekl David a detailně také popsal, jak to s Ivankou měl.

Nakolik vyhrocená byla jeho rivalita s Koťákem a jak si pak sedli na vile odpadlíků? Jak vnímá kritiku Pepy směrem k moderátorovi Ondřeji Novotnému? A jaké kariérní plány má do budoucna na Nově, kde z něho udělali moderátora TN Live?

Na celý rozhovor s Davidem se podívejte v úvodu článku!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek