Proč volil SPD? Nebezpečný sektář, co oblboval mrtvou Míšu, nabízí podivné vysvětlení

Petr Chobot zvláštním způsobem podpořil Tomia Okamuru. | foto: koláž Expres.cz

Možná si vzpomenete na tragickou smrt Míši, kterou loni v prosinci smetl vlak za přítomnosti jejího přítele Petra „Chrisantema“ Macháčka. Oba dva se oddávali pochybným ezoterickým praktikám, společně užívali psychotropní látky a navštěvovali semináře prokazatelně narušené osoby. Tou je nechvalně známý „guru“ Petr Chobot, jenž byl psychiatry klasifikován jako jedinec s těžkou schizoidní poruchou. Tento člověk před volbami podpořil SPD Tomia Okamury a jen těžko byste uhodli proč!

Jedenadvacetiletá Míša se nedlouho před smrtí seznámila s přítelem na jedné z placených seancí manipulátora Petra Chobota, který kromě komunikace s mimozemšťany dokázal přiotrávit na třicet dva lidí jedovatým odvarem z býlí s obsahem nebezpečného skopolaminu.

Ačkoliv mu hrozilo až 12 let za nedovolené držení omamných a psychotropních látek a obecného ohrožení, nakonec vzhledem k diagnóze vyvázl bez trestu a byla mu nařízena ambulantní psychiatrická léčba.

Stačí si pustit na YouTube některou z Chobotových přednášek nebo rozhovorů a záhy zjistíte, jak na tom tento muž ve skutečnosti psychicky je. O to více je zarážející, že se mu pomocí svých halucinací stále daří lákat další spoluobčany, kteří mu rádi zaplatí za lekce tmářství. I když by bylo na místě nechat tohoto nebezpečného muže v psychiatrické léčebně, pohybuje se tato osoba na svobodě a rozdává svá moudra na všechny strany.

Článek, který o Chobotovi vyšel v roce 2001.

Aktuálně zaujal, když na svém webu, kde nabízí zpoplatněnou „energeticko-informační pomoc“, například ve formě jihoamerických bylin, otevřeně propagoval xenofobní Svobodu a přímou demokracii Tomia Okamury. Takové doporučení voličům je o to překvapivější, že se tento diagnostikovaný pacient prezentuje jako osvícený dobrák od kosti a přítel multikulturního prostředí.

V uveřejněném textu muž považuje reklamy nahrazené na billboardech státní vlajkou za jedno ze znamení, které s ním komunikuje. Tolik nových vlajek, které se na našem území objevily krátce před volbami, to je přece jasná symbolika pocházející z duchovního světa sdělující nám informace do našeho podvědomí. To dá rozum. Pod zmateným textem vedoucím k podezření na konzumaci drog potom autor umístil odkaz na web SPD.

Sektář Chobot umístil na svém webu velmi podivnou výzvu s podporou SPD.

Sektář Chobot umístil na svém webu velmi podivnou výzvu s podporou SPD.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:02 25. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Tvl
  11
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře