Cože? Sanitka převáží místo zraněných lidí dřevo

  •   15:22
  • diskuse

Tak tohle se málokdy vidí... | foto: Koláž Expresu

Český Facebook má novinku, která vás jistě dostane! Jedná se o obrázek, který ukazuje sanitku, co veze kus dřeva. Zbláznili se moravskoslezští záchranáři, nebo šlo o vtípek místního šprýmaře?

Šílená fotografie se objevila na facebookové skupině Záchranáři Moravskoslezského kraje – Fan Page. Bizarní snímek, na kterém je zobrazena sanitka převážející dřevěný rám, se ihned stal hitem.Než ale diskutéři stačili začít nadávat na moravskoslezské záchranáře, kteří místo zraněných lidí převážejí raději dřevo, tak vyšla na povrch jedna zásadní informace.

Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje (ZZS MSK) se totiž ohledně šílené fotky vyjádřila skrze Týdeník Policie.

Kdo vysvětlí tuhle šílenost jako první?

Kdo vysvětlí tuhle šílenost jako první?

„Jedná se o bývalé zásahové vozidlo ZZS MSK, které bylo před časem vyřazeno z provozu a odprodáno jednomu z ostravských zdravotnických zařízení. To, že na fotografii není zachyceno aktuální zásahové vozidlo ZZS MSK, dokazuje mimo jiné i skutečnost, že na pravých zadních dveřích schází třímístné číslo (volací znak), podle něhož by bylo možno automobil s jistotou identifikovat,“ vysvětlil Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK.

Fotogalerie

Komentáře