Parmová porodila holčičku. Pojmenovala ji podle českého kalendáře?

Sandra Parmová porodila holčičku. | foto: Profimedia.cz

Moderátorka a bývalá partnerka Michala Janotky Sandra Parmová (31) porodila. „Na svět přišla přesně podle plánu, tedy 10. 8. 2017. Celé těhotenství proběhlo bez komplikací a děťátko mělo po celou dobu ukázkové hodnoty. Z nemocnice Sandru doktoři už brzy pustí a my věříme, že do té doby tatínek vystřízliví,“ objevilo se na Facebooku pořadu Top Star. Holčička se jmenuje Emily. V nejbližších hodinách či dnech se očekává ještě porod Hanky Mašlíkové a Andrey Růžičkové Kerestešové.

„Je to takový tříkilový pokládek, je zatím hodná, tak doufám, že jí to vydrží co nejdéle,“ řekla TOP STARu Parmová.

„To, že jsem maminka, samozřejmě pobírám postupně, ale teď tady leží vedle mě, takže se na ni dívám, jak se probouzí a je to strašně nádherný pocit,“ dodala Sandra.

Sandra Parmová se svým partnerem a jeho dcerou.

Sandra Parmová se svým partnerem a jeho dcerou.

„Porod proběhl přirozeně, tatínek byl u porodu, pomohl nám oběma. Všechno proběhlo dobře a docela rychle a bezbolestně, tak jsem za to moc ráda a samozřejmě bych chtěla poděkovat i do porodnice, konkrétně naší porodní asistence Terezce, protože ta byla úplně zlatá, díky ní mám na porod krásné vzpomínky,“ uvedla na závěr Sandra a nám nezbývá než pohledné moderátorce pogratulovat.

Komentáře