Samuela L. Jacksona a Magica Johnsona si v Itálii spletli s línými migranty

Samuel L Jackson a Magic Johnson na lavičce v italském městě, obklopeni luxusními taškami. | foto: Dailymail

Samuel L. Jackson a Magic Johnson, herec a basketbalová hvězda, si na dovolené v Itálii vyrazili na nákupy. S taškami plnými zboží z luxusních obchodů se vyfotografovali a snímek umístili na Twitter. Tam ale vzbudil spíše negativní reakce. Řada místních se totiž domnívala, že se jedná o migranty, kteří v obchodech utrácí peníze, jež jim z dobré vůle daroval stát.

V toskánském Forte dei Marmi se nedávno nacházela celkem zajímavá dvojice dvou černochů, seděli na lavičce a okolo nich byly nakupené samé luxusní tašky.Prada, Louis Vuitton, prostě nic, co byste si s normálním a někdy i nenormálním platem mohli běžně dovolit. Taky je na nich na první pohled vidět, že se mají docela dobře a možná by stačilo jednou mrknout aspoň na jejich boty, aby bylo jasné, že tady něco nehraje.

Samuel L Jackson a Magic Johnson na lavičce v italském městě, obklopeni luxusními taškami.

Samuel L Jackson a Magic Johnson na lavičce v italském městě, obklopeni luxusními taškami.

Americký herec Samuel L. Jackson a americký basketbalista Magic Johnson, vlastním jménem Earvin Johnson, jsou přátelé už velmi dlouhou dobu, není proto ani moc zvláštní, že spolu jezdí na dovolenou.

A Itálii přece milují všichni!

Dva „migranti“ na procházce.

Dva „migranti“ na procházce.

Někteří si chtěli s těmito „uprchlíky“ dělat i selfie.

Někteří si chtěli s těmito „uprchlíky“ dělat i selfie.

Sám Johnson snímek nasdílel na Twitter a očekával nadšené reakce fanoušků, namísto toho přišla přehlídka člověčího hlupáctví. Snímek se začal totiž volně šířit a žít svým vlastním životem, lidé - a zejména Italové - jej totiž začali sdílet s tím, že se jedná o dva líné migranty, kteří si žijí na vysoké noze za státní peníze.

Ne, vážně.

Někteří naštvaní Italové prostě na první pohled nepoznali dvě velké hvězdy a sami se tak postarali o vznik nového meme na sociálních sítích. Na celou bizarnost upozornil britský deník Independent, který si dal i tu práci a probíral se těmi nejhloupějšími xenofobními komentáři.

Tak snad si Samuel s Earvinem nenechali zkazit dovolenou a příští léto přijedou zas. Tentokrát ale raději se stanem místo jachty.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:33 20. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  49
 • Super
  20
 • Trapas
  14
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
 • Cože
  7


Komentáře