Sámer Issa se s holým zadkem opět tlačí mezi prominenty. Má co nabídnout?

  •   13:05
  • diskuse

Sámer Issa, jak ho známe, je zpět. | foto: Koláž expres/Herminapress

Časy, kdy se Sámer Issa (31) stáhl do ústraní, už jsou očividně pryč. Zpěvák se ukázal po odmlce ve společnosti a opět zkušeně pózoval jako za mlada. Prezentoval se jako velká hvězda, přestože nikdo vlastně pořádně neví, co dělá, a často ani to, že existuje.

Je tomu už 13 let, co obsadil Sámer Issa třetí příčku v historicky prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar. Tenkrát nasával slávu plnými doušky.Vymetal večírky, střídal partnerky, laškoval s drogami a s oblibou vytahoval kašpárka z kalhot. Před třicítkou se na čas stáhl. Přestal vymýšlet, jak se dostat do médií, a snažil se na sobě zapracovat.

Úspěchu se však přesto nedočkal, a tak zase vystrkuje růžky.

Poté, co se nechal nafotit nahý v Tunisku, vyrazil na otevíračku pražského casina a opět nezklamal. Svým pózováním se navíc posléze pochlubil na sociální síti. Starý Sámer je zpět!


Podle všeho momentálně dochází na hodiny zpěvu k učiteli zpěvu Eduardu Klezlovi, do toho samozřejmě pravidelně cvičí s osobním trenérem a čas od času vystupuje na klubové hip-hop a R&B scéně.

Issovi to po třicítce sluší.

Issovi to po třicítce sluší.

Velký profesní progres se u něj sice neočekává, můžeme se ovšem možná těšit na další bujaré večírky a výživné skandály. Těch není nikdy dost.

Sámer má jednu výhodu. Přestože mu přibývají roky, roztomilý chlapecký kukuč se mu z očí nevytrácí ani po třicítce.

Fotogalerie

Komentáře