Láska je kouzelná věc a málokdo chce být sám. Po pocitu blízkosti, sdílení a vzájemné náklonnosti zatoužila také zpěvačka Bára Basiková. Intimní detaily o svém soukromém životě odhalila fanouškům během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde uvedla spolu s režisérkou Helenou Třeštíkovou časosběrný dokument zaznamenávající její život.
Zpěvačka, která si za jiných okolností vždy bedlivě střežila soukromí, v něm mimo jiné popsala také své poslední manželství s Petrem Polákem. Manželé byli deset let a narodil se jim syn Theodor, kterému je dnes sedmnáct. V dokumentu prozradila i to, že herec měl problémy s alkoholem, dlouhodobě nepracoval a ona musela rodinu živit sama.
Chlapi jsou starý
Zpětně manželství s Polákem zpěvačka hodnotí jako spíše dobré než zlé. Možná i to přispělo k tomu, že Bářino srdce zatoužilo po nové lásce. Ve snímku přiznala, že v minulosti zabloudila na seznamovací aplikaci. Když řádila pandemie covidu, založila si profil na seznamce pod falešným jménem a s fotkami, na kterých měla roušku.
Z prvotního nadšení se ovšem poměrně rychle stalo po zklamání. Bára lo zjistila, že muži, o které jí šlo, na seznamovacích aplikacích neumí vystupovat. „Ti chlapi v mém věku jsou už fakt starý. Mají tam šílený fotky, za sebou nějaký hrnce a na sobě odrbanej nátělník, no hrůza,“ zoufala si.
Svatbu už ne!
Není divu, že se zpěvačka raději stáhla a rozhodla se, že tímto způsobem se zadávat nehodlá. S jejím životním stylem a energií by to přece jenom chtělo něco víc než nátělník a lahváče do ruky. A třikrát šťastně rozvedená Basiková už nechce dál riskovat.
Šušká se ale o tom, že se nakonec přece jenom zadala a se svým novým panem Tajemným je zatím šťastná. Svatbu už ale v žádném případě nechce. „Říkala jsem i dcerám a nejlepší kamarádce, kdybych náhodou přišla s tím, že se chci počtvrté vdávat, tak ať mi dají přes hubu,“ smála se před časem v pořadu TV Prima. A je jasné, že lidi už jí po jejích zkušenostech rozumí.
Fotogalerie |



8
11
39