Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seL88u41c80i28e 97L75i79c86h58n65o84v34s85k91á
Facku by si měl dát autor nebo autorka článku. Úplně zbytečná, z prstu vycucaná kontroverze.
S23t88a77n88i55s69l64a14v 70H69ř11e27b90í84č80e57k
Já zase od lidí z jejího blízkého okolí vím, že lže, jako když tiskne. Ti jí stylizují do role hysterické, majetnické manipulátorky. Plekanec byl obrněný velikou trpělivostí a dokázal s ní žít osm let. Ale, číše prostě přetekla a Tomáš se poohlédl jinde a udělal dobře. Vedle Lucky Šafářové vypadá šťastně a spokojeně, to samé platí i o ní. Vondráčková od té doby prošla několika vztahy, které nikdy nevydržely více než několik měsíců. Proč asi? Hodně vám napoví to, co jsem uvedl výše.
M17i23r58o58s61l85a89v 85K27a69š95p47a35r
Esli vona není kapánek panovačná. A pak by nebylo čemu se divit, že má potíže udržet si trvalejší vztah :-)
E74l32l49i62e15z 38S35e44c11o78n70d
Život těchto zaopatřených(co nemusí koukat na peníze) je úplně jiný, než lidí co se musí otáčet aby přežili!
V71o27j70t79ě10c16h 90W98e38i50s51s
ROFL. Ta je jen horsi a horsi. Jako Plekanec asi nebude zadny andel, ono u hokejistu to clovek ani neceka - ale jestlize on prinasel do rozpoctu nemale castky, tak jeho ocekavani ze aspon vypere a uvari nebylo nad ramec. Ano, mel by byt schopny se rovnez postarat, ale paklize byl mimo domov na lede, a ona s timto mohla pocitat kdyz si vzala profesionalniho sportovce, tak nechapu co ted repta.
L36u74d34ě15k 33M12a59z29u59c31h
Měla malé děti, a najednou se "její život smrsknul na péči o potomky a domácnost". Pane jo
F38x38l48e30n47a22r62d 58F45x56l38e52n86a40r89d
Není vona celá vondráčkovic rodina více generací problémová programově?
R16u89d78a 36R69u66d95a
Nikdy jsem jí neuznával, nemít příjmení ani pes po ní neštěkne, je to fracek co si myslí že umí zpívat a dokonce hrát
J82a48n 56L24o57r80e35n74c
Jasně, chlapík svou činností vydělává "bambilion", k tomu platí tři paní na domácnost, ale Podle Lucky by si měl ideálně sám přebírat ponožky a prát prádlo. Už není komunismus. Všichni už si nemusí všechno dělat sami. Pokud si svou prací vydělá dost, tak ať klidně činnosti, které ho nebaví outsorcuje... Na druhou stranu, vědět, jak se tyto základní činnosti dělají, na škodu není. Nikdy člověk neví, kdy je bude muset zase dělat sám...
M24i51c56h42a42l 78Š50t42ě86p53á41n62e81k
Nedokáži si představit to utrpení žít v luxusu, který by si jako průměrná herečka a hodně podprůměrná zpěvačka nikdy nemohla dovolit. A chuděra musela (možná) občas uvařit a uklidit! Ale spíš si myslím, že v zámoří na to měli personál...
P22a98v48e44l 43D98v43o32ř33á59k
Já si dovedu představit, že ne problém se z toho luxusu dostat ven..já bych v něm žít nechtěl. Ona v něm nechce mít děti... jednoduché a není na tom nic špatného.