Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

LL

Facku by si měl dát autor nebo autorka článku. Úplně zbytečná, z prstu vycucaná kontroverze.

SH

Já zase od lidí z jejího blízkého okolí vím, že lže, jako když tiskne. Ti jí stylizují do role hysterické, majetnické manipulátorky. Plekanec byl obrněný velikou trpělivostí a dokázal s ní žít osm let. Ale, číše prostě přetekla a Tomáš se poohlédl jinde a udělal dobře. Vedle Lucky Šafářové vypadá šťastně a spokojeně, to samé platí i o ní. Vondráčková od té doby prošla několika vztahy, které nikdy nevydržely více než několik měsíců. Proč asi? Hodně vám napoví to, co jsem uvedl výše.

Foto

Esli vona není kapánek panovačná. A pak by nebylo čemu se divit, že má potíže udržet si trvalejší vztah :-)

Foto

Život těchto zaopatřených(co nemusí koukat na peníze) je úplně jiný, než lidí co se musí otáčet aby přežili!

VW

ROFL. Ta je jen horsi a horsi. Jako Plekanec asi nebude zadny andel, ono u hokejistu to clovek ani neceka - ale jestlize on prinasel do rozpoctu nemale castky, tak jeho ocekavani ze aspon vypere a uvari nebylo nad ramec. Ano, mel by byt schopny se rovnez postarat, ale paklize byl mimo domov na lede, a ona s timto mohla pocitat kdyz si vzala profesionalniho sportovce, tak nechapu co ted repta.

Foto

Měla malé děti, a najednou se "její život smrsknul na péči o potomky a domácnost". Pane jo

FF

Není vona celá vondráčkovic rodina více generací problémová programově?

RR

R16u89d78a 36R69u66d95a

1. 6. 2026 23:17

Nikdy jsem jí neuznával, nemít příjmení ani pes po ní neštěkne, je to fracek co si myslí že umí zpívat a dokonce hrát

JL

J82a48n 56L24o57r80e35n74c

2. 6. 2026 10:03

Jasně, chlapík svou činností vydělává "bambilion", k tomu platí tři paní na domácnost, ale Podle Lucky by si měl ideálně sám přebírat ponožky a prát prádlo. Už není komunismus. Všichni už si nemusí všechno dělat sami. Pokud si svou prací vydělá dost, tak ať klidně činnosti, které ho nebaví outsorcuje... Na druhou stranu, vědět, jak se tyto základní činnosti dělají, na škodu není. Nikdy člověk neví, kdy je bude muset zase dělat sám...

Nedokáži si představit to utrpení žít v luxusu, který by si jako průměrná herečka a hodně podprůměrná zpěvačka nikdy nemohla dovolit. A chuděra musela (možná) občas uvařit a uklidit! Ale spíš si myslím, že v zámoří na to měli personál...

PD

Já si dovedu představit, že ne problém se z toho luxusu dostat ven..já bych v něm žít nechtěl. Ona v něm nechce mít děti... jednoduché a není na tom nic špatného.