Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV70i75š89n46j92a 84F79r89y55š20t31a79c37k77á
Paní Kateřina naopk vypadá skvěle, rozhodně v jejím věku je to lepší, než vypadat jak vyschlá větev. Moc Vám to sluší.
S27u57n23n61y 23S87u77n94n95y
Doktorka ma vyssi vek, dve deti, uzitocnu relaciu o zdravi na ceskom rozhlase a svoje terapie. Je vierohodna. Ma normalnu velkost 42-44. Preco davate mladej Anezke spracovat taketo temy ked jej zakl zivotnou hodnotou je vliezt sa do eska? Nie su pre nu adekvatnejsie temy ako bachelor ci postavy jej rovesnicok? Bulvar by asi mal byt trochu aj racionalny nie?
S10u28n11n54y 34S80u68n34n19y
Ja si vlastne ani nemyslim ze by mala hodnotit svoje rovesnicky. Ta zivotna skusenost je neprenosna a neuchopitelna cez niekolko generacii
J58i12ř55í 36S10o21u79č28e25k
Proč stavíte článek na vyjádření pár anonymních primitivů, jakoby jejich názory měly mít nějakou váhu? Mít znalosti přece neznamená, že se jimi daná osoba je sama povinna řídit. To je jako kritizovat architekta, že si pořídí kamennou venkovskou chalupu, když neodpovídá nejnovějším evropským předpisům pro energeticky úsporné budovy. Znamená to snad, že daný architekt není důvěryhodný? Asi těžko.
Š66t50e64f42a92n 47P57e23t43r13á63š
Protože se vyžrala...tak jednoduché to je. Kázala vodu, ale žrala sladké a tučné
V58i43š73n74j71a 45F48r60y98š30t30a11c71k77á
3tefane, Štefane, kde je tvoje slušnost?