Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

MP

Nic o tom že by to kradli nemocným, v jejích citacích není, tak proč si to vymýšlíte ?

A nekradou, kupují si to za plnou cenu v lékárně (bez příspěvku od kohokoliv, prodejce získá marži a stát DPH)