Bez psa ani ránu. Které hvězdy si bez nich neumějí představit dovolenou a berou je i do práce?

  15:30
Čas dovolených je v plném proudu. A mnozí z nás si je užívají i se svými chlupatými parťáky. Ostatně – ani celebrity v tomto nezůstávají pozadu. Které se od svých mazlíků nehnou opravdu ani na krok?
Část 1/10

Odpustí jim všechno

Před dvěma lety prožívala Dagmar Havlová (73) smutné období. Zemřela její milovaná fenka boxera Grace. „Děkuji za 12 let lásky, štěstí a radosti, můj andílku. Nikdy na tebe nezapomenu,“ loučila se s ní velice těžce bývalá první dáma.

Brzy na to si ale pořídila fenečku buldočka, které dala jméno Jackie. Tu loni vzala do své kanceláře ještě s nejmenovaným kamarádem a byla z toho pěkná spoušť.

„Když si vezmete do nadace dva pejsky a nemáte čas je sledovat,“ komentovala zdemolovanou místnost Havlová, která svého chlupáče bere všude. Dokonce se v psím doprovodu objevila třeba na Kanárech.

Dagmar Havlová, Pavlína Pořízková, Eva Holubová, Hana Hendrychová a její fenka Jackie

Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu