Zamilovaný Rytmus a jeho nová kolekce: Posmívá se chudým a nezadaným?

Rytmus a jeho nová kolekce mikin. Dělá z lidí pitomce? | foto: koláž expres

Všichni víme, že Rytmus je za vodou. Všichni víme, že je Rytmus zamilovaný do krásné moderátorky Jasminy Alagič jako nikdy předtím. A všichni víme, že je Rytmus king. Proč? Protože nám to na sociálních sítích dokola předhazuje. Teď přišel i s novou kolekcí mikin, kterou nazval „Zamilovaný Rytmus“.

Mlčeti zlato, anebo potrefená husa zakejhala? To první určitě není případ výstředního rapera Rytmuse, zato toho druhého se drží jako klíště. To, že je hudebník zamilovaný, je v pořádku, ba dokonce se takový stav bytí dá nazvat jednou z nejsilnějších emocí, kterou si tady můžeme vychutnávat. To, že to dokola demonstruje spolu se svými zásluhami a bohatstvím, už začíná být mírně ohrané.

Právě teď si Rytmus našel další způsob, jak svým fanouškům podsunout svou genialitu. Nabízí jim růžovou kolekci mikin s vlastní fotografií a hesly „Zamilovaný, bohatý, úspěšný“ a na zadní straně s doplňkovým nápisem „To na*ere, co?“.

Slovenský hudebník si náramně pochvaluje, jak jdou mikiny na dračku, a aby se neřeklo, vymyslel i variantu pro „singles“, jejíž motto zní „Single, bez peněz a uhoněný“. Jak pozorné. Co se touto kolekcí snaží umělec vyjádřit?

Samozřejmě pokud se někomu mikiny líbí, nechť si poslouží, jen by nás zajímalo, jaký úspěch sklízí varianta pro nezadané? A jak moc jde dohromady se zpěvákovým duchovním postojem k životu, který také představuje na sociálních sítích, a jak moc snaží se jít příkladem?

P. S.: Skutečně spokojený člověk nemá potřebu své štěstí vytrubovat do světa. Stačí ho jen v tichosti žít. Tohle vypadá spíš na tu husu a „pink“ kolekce to jen potvrzuje. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:37 9. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  191
 • Haha
  61
 • Tvl
  30
 • Super
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
Komentáře