Rytmus ztrapňuje všechnu pracující třídu: „Je ponižující žádat o dovolenou, jste ovečky“

Rytmus na svém Instagramu shodil všechny zaměstnané lidi, kteří musí žádat o dovolenou. Podle něj je to ponižující. | foto: Profimedia.cz

Rapper Rytmus nemá soudnost a na svém Instagramu totálně dehonestuje všechny zaměstnané osoby v Čechách i na Slovensku. Nazývá je ovečky a žádost o dovolenou vnímá jako cosi ponižujícího. Uvědomuje si vůbec, co říká?

„Kdysi nepředstavitelné, dnes realita. Být pánem svého času je nejvíc. Kdysi jsem musel poníženě žádat o dovolenou. Ten pocit mě ještě donedávna pronásledoval,“ napsal od moře na svůj Instagram v neděli partner Dary Rolins a shodil tak všechny obyčejné smrtelníky, kteří každý den pracují a vytvářejí hodnoty.Rytmus se podělil na sociální síti o svá moudra. Pohrdavě se vyjadřuje o lidech se zaměstnáním. Je to vůbec možné?

Rytmus se podělil na sociální síti o svá moudra. Pohrdavě se vyjadřuje o lidech se zaměstnáním. Je to vůbec možné?

„Dnes se neptám nikoho, jen sebe. Můžu si dovolenkovat, kolik chci.“

Rytmus si zřejmě neuvědomuje, že právě díky těmto lidem může on sám zářit. Že díky těmto lidem si může na každém rohu bezstarostně koupit housku, projít se po uklizeném parku nebo se najíst i s obsluhou v restauraci. Právě zaměstnaní lidé mu totiž uklidí byt, vymění gumy na autě nebo mu odoperují slepé střevo.

„Přeji vám to všem. Být pánem svého času nebo života. Nebýt nikoho ovečka nebo nemakat většinu svého života na někoho jiného. Život je jen jeden, tak ho využij pro sebe,“ vypouští rapper svá domnělá moudra, snaží se motivovat své příznivce a my se nemůžeme ubránit myšlence, že Rytmusovi už sláva očividně vlezla na mozek.

Rytmus svoji úvahu nedomyslel. Kdo mu bude uklízet dům, když budou všichni dělat na sebe?

Rytmus svoji úvahu nedomyslel. Kdo mu bude uklízet dům, když budou všichni dělat na sebe?

Tak co, pracující třído? Nechcete k tomu Rytmusovi něco říct?

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:06 24. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  663
 • Super
  63
 • Tvl
  63
 • Haha
  44
 • Cože
  30
 • Sladký
  22


Komentáře