Ruský student zamordoval učitele, udělal si selfie s mrtvolou a pak se zabil

Krvák jako z hororu se odehrál Moskvě. Zdejší student Andrej Emelyjanikov (†18) zabil svého učitele. S jeho mrtvolou si ještě udělal selfie a pak obzvláště brutálním způsobem sprovodil ze světa sám sebe. Podle dostupných informací byl mladík zapleten do prazvláštní internetové hry!

Osmnáctiletý student Andrej Emelyjanikov se údajně zapletl do hrůzostrašné internetové zábavy, která je inspirovaná slavnou počítačovou hrou Silent Hill 4: The Room. Pravidla jsou jasná: Hráč musí vraždit!Andrej Emelyjanikov se tak rozhodl vzít nůž a zamordovat svého učitele Sergeje Danilova (†44). Otci tří dětí, kterého ostatní studenti měli moc rádi, mladík podřízl hrdlo a poté sledoval, jak umírá. 

Ruský student si ještě s učitelem, který ležel v kaluži krve, stihl udělat selfie. Poté zabil sám sebe. Prořízl si hrdlo cirkulárkou.

Se svou obětí si udělal selfie a pak se sám sprovodil ze světa.

Se svou obětí si udělal selfie a pak se sám sprovodil ze světa.

Andrejovi přátelé a rodinní příslušníci tvrdí, že mladík pravděpodobně plánoval vraždu delší dobu. 

„Andrej trávil většinu času u videoher,“ potvrdila matka studenta. Andrej byl prý také vášnivým hráčem slavné hry Silent Hill, která je známá pro svou brutalitu.

Mladík byl prý milovníkem počítačových her.

Mladík byl prý milovníkem počítačových her.

Na základech této klasiky je postavena nová internetová zábava, která má podle policie frčet v Rusku. „Je to nějaká hra, jejíž charakteristiky jsou podobné jako u Modré velryby,“ řekli policisté ruské státní televizi NTV. 

Fotogalerie

Komentáře