Vánoční pohoda s Ochotskou byla jen hra pro média. Lukáš Rosol se Expresu přiznal k milence

Aneta je trenérkou roku. Obrala Ochotskou o kila i o manžela. | foto: koláž Expres.cz

Působilo to jako návrat roku, přitom šlo jenom o sehrané divadélko. Michaela Ochotská a Lukáš Rosol již oficiálně netvoří pár. Ačkoliv slavný tenista strávil Štědrý večer se synem Andrém a stále ještě manželkou Michaelou, po jeho boku teď stojí jiná žena, s kterou se už ani netají.

Když se na konci listopadu Michaela Ochotská odstěhovala od svého manžela Lukáše Rosola a přestěhovala se zpátky do své nupacké vily, působilo to jako malá manželská krize, která se brzy přežene. A ačkoliv i z chování bývalé novácké moderátorky bylo zřejmé, že by se ke svému muži ráda vrátila, chování Lukáše Rosola jasně ukázalo, že již není cesty zpět.Fotografové Expres.cz načapali Rosola, jak se v centru Prahy vede za ruce s pohlednou cvičitelkou Anetou Znamenáčkovou. A jelikož je na ulici mohl zahlédnout naprosto kdokoliv, je zřejmé, že svůj poměr přestal skrývat.

Na náš dotaz, zda Znamenáčková nahradila Ochotskou, reagoval Rosol sice odměřeně, nicméně svou milou za kamarádku už nevydává. „Já se tomu nechci vyjadřovat. Už jsem se k tomu jednou vyjádřil a to podle mě tak nějak stačí. Já to nechám tak,“ sdělil stroze tenista, který o sličné Anetě dříve tvrdil, že jen kámoška na kafe.

Aneta Znamenáčková vypadá hodně spokojeně.

Aneta Znamenáčková vypadá hodně spokojeně.

Pokud jste si tak mysleli, že za rozpadem manželství Michaely Ochotské a Lukáše Rosola stála nevěra pohledné blondýnky, události posledních dní spíš ukazují na nevěru movitého tenisty. Zatímco Ochotská se doma stará o jejich synka Andrého, on se vodí za ruce s fitness trenérkou.

Paradoxem navíc je, že Ochotská a Znamenáčková se dobře znají. Právě u fitness trenérky Znamenáčkové totiž bývalá moderátorka shazovala poporodní kila.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:59 9. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  147
 • Haha
  62
 • Super
  60
 • Tvl
  49
 • Cože
  33
 • Sladký
  33


Komentáře