Recept na manželství podle Šebrleho: Vztah si utužujeme extrémy!

Moderátor Roman Šebrle je s manželkou Evou již více než osmnáct let. Expresu nyní prozradil, jak si udržují spokojené manželství. A je to opravdu nezvyklé!

Bývalý sportovec Roman Šebrle patří se svou manželkou Evou k jedněm z nejvíce stabilních párů v showbyznysu. Od svatby roku 2000 manžele netrápila žádná výrazná krize a problémy nemají ani po osmnácti letech společného soužití.„Tak samozřejmě, že to není jen růžové, ale myslím, že když spolu dva umí fungovat, problémy se hledají těžko,“ uvedl Šebrle pro Expres.cz s tím, že klíčem k úspěchu je mít podobné koníčky.

A jelikož jsou oba velmi sportovně založení, jde to snadno. „Rádi spolu například sportujeme, chodíme běhat. Společně se tedy vybouříme, dostaneme ze sebe endorfiny a je to fajn,“ dodal.

Mimo to manželé také jezdí na aktivní dovolené. „Všechny naše výlety jsou aktivní, abychom si to pořádně užili. Často také jezdím své ženě fandit – trénuje malé děti atletiku,“ upřesnil s tím, že kdyby jeho žena nesportovala, zřejmě jim manželství takhle dlouho nevydrží.

„Pro mě je to opravdu důležitá část života, takže jsem rád, že to vnímáme stejně,“ uzavřel.

Šebrleho s manželkou dala dohromady paradoxně velmi tragická událost. Se svým týmem byl tenkrát na soustředění v Tatrách a část výpravy během výletu do hor zahynula. A právě Eva byla přítelkyní jednoho z tragicky zesnulých. Tenkrát se s ní báli téměř všichni bavit. Až na Romana. Pár se sblížil a během jednoho mejdanu se do sebe zamilovali. Od té doby jsou spolu a vztah jim klape. 

Fotogalerie

Komentáře