Robert Pattinson dostal otřesný pokyn od režiséra: Měl uspokojit psa

Robert Pattinson měl údajně ručně uspokojoval psa. On to však odmítl. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Nechutný pokyn dostala hvězda Stmívání Robert Pattinson od režiséra jeho nového snímku Good Time. Měl sexuálně stimulovat psa, a to nejenom „jako“, ale doopravdy! Herec tento požadavek striktně odmítl, pak svá slova dementoval. Má průšvih?

V posledním snímku, kterému se hollywoodský krasavec Robert Pattinson věnoval, hraje postavu, která si myslí, že byla v minulém životě pes.Pattinson měl údajně podle požadavku režiséra ručně uspokojovat psa. Promluvil o tom v talk show Jimmyho Kimmela.

„Myslí si, že mají nad vším kontrolu. Byla tam jedna scéna, kdy do pokoje vtrhl drogový dealer a já spal se psem. Když to povím na rovinu, měl jsem ho rukou ukájet,“ tvrdí Pattinson.

Jeden z režisérů ho o to požádal. „Tvářil se asi jako: Udělej to doopravdy, nebuď holka,“ popisuje herec bizarní situaci.

Robert je milovníkem psů.

Robert je milovníkem psů.

Záležitost však vyvolává mnoho pochybností. Opravdu chtěl režisér po Robertovi, aby stimuloval psí penis, nebo šlo pouze o nepochopený žert? Pattinson skandál ještě přiživil.

„V tomto filmu je více věcí, které ve skutečnosti překračují hranici legality.“

Hercova slova vyvolala po celém světě bouřlivé reakce. Ty donutily Pattinsona vydat k celé věci nové prohlášení: „Příběh, který jsem včera v noci odvykládal u Jimmyho Kimmela, se vymkl kontrole. Nebylo pochopeno, že jsem vše myslel pouze v legraci,“ hájí se Robert, kterému očividně produkce pěkně vyčinila.

Podle jeho slov měl požadavek rezolutně odmítnout.

Podle jeho slov měl požadavek rezolutně odmítnout.

„Nikoho by ani nenapadlo, že by se něco takového během natáčení odehrálo. Všichni jsme obrovští milovníci zvířat a nikdy bychom žádnému z nich nic takového neudělali. Každý, kdo se na filmu podílel, je naprostý profesionál. Jsme tým a na film jsme hrdí. Je mi trapně, že jsem se v ten moment snažil Jimmyho rozesmát a způsobil jsem tím jen zmatek a falešný dojem,“ uzavírá herec.

Jak to tedy bylo ve skutečnosti, zůstává obestřeno tajemstvím, zahraniční média se však podivují, jak věrohodná Pattinsonova slova byla. Příběh měl navíc příliš mnoho detailů na to, aby byl vymyšlený z minuty na minutu.

Robert Pattinson je kvůli svému vyjádření v průšvihu.

Robert Pattinson je kvůli svému vyjádření v průšvihu.

Na své premiéře v Cannes se drama dočkalo ovací vestoje.

Fotogalerie

Komentáře