Sláva, drogy, alkohol: Robbie Williams si prošel těžkými zkouškami

Pěvecká kariéra známého zpěváka odstartovala už roku 1990, kdy byl členem kapely Take That. | foto: Profimedia.cz

Robbie Williams začínal v 90. letech se skupinou Take That, sláva chlapecké úspěšné skupiny mu stoupla do hlavy a začal brát drogy a holdovat alkoholu. Nebyl pro něj problém vykouřit šedesát cigaret denně a sjet 30 gramů kokainu. Léčil se v arizonské léčebně Meadows. Nyní se těšíme na jeho koncert v Praze.

V roce 1990 se Robbie Williams přidal ke skupině Take That a začal svou bohatou pěveckou kariéru. Začátky ovšem nebyly jednoduché. Na jejich první koncert skupiny přišlo pouze 10 lidí a jeden pes, naštěstí pro ně se ale vše k dobrému začalo obracet.Naštěstí tedy myslíme pro skupinu, ale bohužel ne konkrétně pro Robbieho Williamse. Sláva mu začala stoupat do hlavy, žil nezřízený život plný alkoholu, cigaret a drog. Nebyl pro něho problém za jeden den stáhnout 60 cigaret a sjet se 30 gramy kokainu.

Nakonec, po neustálých hádkách v Take That, se rozhodl se pro sólovou dráhu a je ze všech svých bývalých kolegů nejúspěšnější. Těšil se stejným, možná větším ovacím než ve skupině Take That, vydával jeden song za druhým a největším úspěchem byl hit Angels.

V roce 2006 byl Robbie zapsán do Guinnessovy knihy rekordů. To proto, že když oznámil světové turné, tak během jednoho dne se prodalo 1,6 miliónu lístků.

Ze špičky ale pro něj vedla rychlá cesta dolů, hned v roce 2007 byl převezen do arizonské léčebny, kde se léčil ze svých závislostí. Zvítězit nad svými démony se mu nakonec podařilo a nyní v srpnu 2017 ho očekává Praha na letňanském letišti, kde bude mít svůj koncert.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:03 15. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
 • Trapas
  6


Komentáře