Imigrační mediátor o znásilnění Polky v Rimini: „Když už ho tam má, užije si normální sex“

Čtyřiadvacetiletý pákistánský mezikulturní zprostředkovatel Abid Jee přišel o práci poté, co na svém Facebooku komentoval brutální přepadení polského páru severoafrickým gangem na pláži Miramare v italském Rimini. Několikanásobné znásilnění si podle něj žena užila.

Abid Jee pracoval jako koordinátor v neziskové organizaci usnadňující přijímání a integraci migrantů v Bologni. Na tomto postu působil až do chvíle, co se na sociální síti zapojil do diskuze k článku serveru Il Resto del Carlino se svým názorem na bestiální přepadení polského páru v Rimini.Pákistánec se vyjádřil v tom smyslu, že znásilnění je hrozné jen zpočátku, když pin*our (angl. willy, pozn. red.) vniká dovnitř, potom se žena uklidní a má normální potěšení ze sexu“. A to neměl dělat!

Znění příspěvku citovala agentura Ansa. Nepomohlo mu ani to, že svůj pobuřující názor poukazující na vlastní znepokojivou zkušenost se znásilňováním žen rychle smazal. Následně zveřejnil další komentář ve znění: „Omlouvám se, odpusťte mi. Pravda je, že všichni neustále útočí na cizince.“

Redakce serveru následně reagovala článkem, že šlo o výrok slabomyslného imbecila, ale zároveň apelovala na čtenáře, aby se nesnižovali k obdobnému uvažování jako násilníci a jejich obhájce.

Útoků arabského gangu bylo víc

Jak se ukazuje, tak řádění arabského gangu v oblasti v Rimini má na svědomí nejméně 5 těžce napadených. Kromě polského páru a transsexuálního prostituta byl podobně jako Poláci skupinou napaden také italský pár o dva týdny dříve. Žena však znásilnění na poslední chvíli unikla.

Nově vyšlo najevo, že stejnou noc, kdy byli napadeni Poláci, došlo i k dalšímu incidentu s rakouským párem. Znásilnění se v tom případě naštěstí nepodařilo dokonat, muž ubránil ženu i peněženku. Přesto byl zraněn na ruce.

Italská policie po čtyřčlenné skupině nebezpečných násilníků usilovně pátrá, na místo vyslala specialistu i polská strana. Vyšetřovatelé nyní dávají dohromady další svědectví o činnosti zločinných migrantů.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:40 29. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  129
 • Sladký
  18
 • Cože
  15
 • Trapas
  15
 • Super
  14
 • Haha
  14


Komentáře