Řidič narazil na Bruntálsku do stromu, jeho spolujezdkyně zemřela

Tragická nehoda se odehrála za obcí Rýžoviště směrem na Vajglov, kde jel 48letý cizinec s vozidlem Opel a vyjel s autem do protisměru, pak mimo silnici a čelně narazil do stromu. Při nehodě utrpěla 52letá spolujezdkyně těžká zranění, kterým podlehla.

Pomoc po nehodě zraněné poskytl kolem jedoucí řidič. Po něm i záchranáři, ale žena bohužel při převozu do nemocnice svým zraněním podlehla. Další dva spolujezdci a řidič utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Pavla Jiroušková.Požití alkoholu či jiných návykových látek policisté u řidiče nezjistili. Příčiny a okolnosti tragické nehody nyní prověřují bruntálští kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty, řekla mluvčí.

Na místo události vyjely posádky rychlé záchranné služby z Rýmařova a Bruntálu. Dvaapadesátiletá žena byla při příjezdu záchranářů v bezvědomí, její dýchání selhávalo. Zasahující lékař zajistil její dýchací cesty a převedl pacientku na přístrojem řízenou ventilaci. Přes intenzivní péči se její stav prudce zhoršoval a na palubě sanitního vozu došlo k zástavě krevního oběhu,“ uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Lékaři se nepodařilo obnovit činnost srdce zraněné. Podlehla mnohočetným poraněním v oblasti hlavy, hrudníku a břicha,“ řekl Humpl.

Týmy záchranné služby dále ošetřily dvě ženy a muže. Ti byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života. Prvotní vyšetření odhalilo středně těžká poranění končetiny u pacienta a hrudníku u obou ženy. Po poskytnutí prvotní péče byli zranění transportováni do krnovské nemocnice na urgentní příjem a chirurgickou ambulanci,“ doplnil mluvčí.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 23. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  3
 • Trapas
  3
 • Sladký
  3
 • Cože
  2


Komentáře

Expres.cz