Vykradl Krajčo Kluse? Jejich klipy se nápadně podobají, část lidí souhlasí

Došla Richardu Krajčovi inspirace? Vypadá to tak! Jeho poslední videoklip k písni Zůstaň tu se mnou totiž nápadně připomíná dva roky starý klip jeho úhlavního soka Tomáše Kluse Přeju Ti. Všimla si toho i Klusova žena Tamara, která se Krajčovi na dálku řádně vysmála!

Pokud si nějací dva čeští zpěváci nemohou přijít na jméno, jsou to Richard Krajčo a Tomáš Klus. Ještě v roce 2013 sice spolu natočili veleúspěšný hit Cesta, který do dnešního dne na YouTube zhlédlo více než 26 milionů lidí, pak se ale jejich cesty rozešly.Klusovi nejdřív vadilo, že nemá v písni Cesta tolik prostoru, jak se měli původně s Krajčem dohodnout, a pak se nelichotivě vyjádřil ohledně Kryštof kempů, což byla definitivní tečka za jejich přátelstvím.

Přestože se již roky nepřátelí, svou tvorbu pečlivě sledují.

Zřejmé je to i z nového videoklipu Richarda Krajča Zůstaň tu se mnou, který je podle všeho inspirovaný dva roky starým počinem Tomáše Kluse.

Toho si všimla i Tamara Klusová, která využila příležitosti a úhlavnímu sokovi svého manžela se na dálku pořádně vysmála. Podle týdeníku Sedmička totiž vytvořila anketu, zda i jejím fanouškům přijde Krajčovo počínání trapné. K anketě napsala, že se počůrá smíchy.

Zajímavé je, že anketa skončila fifty fifty. Předně 52 procent totiž hlasovalo pro ano a 48 procentům to nepřišlo trapné. Co si myslíte vy?

Fotogalerie

Komentáře