Krajčovo drama na letišti v New Yorku: „Mučili kluky ve výslechové místnosti“

Richard Krajčo vyrazil s kapelou Kryštof do New Yorku. | foto: Facebook

Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem vyrazila do New Yorku, kde natáčí několik písní ke svému novému albu a užívá si to o sto šest. Pronajali si luxusní čtyřpatrový dům, chodí do posilovny a jezdí sockou! Málem je přitom do města snů ani nevpustili. Co se stalo?

Richard Krajčo (39) nenavštívil New York poprvé, premiérově však v plné kapelní sestavě: Tentokrát jsme nedorazili míchat, ale natáčet. Natáčet 4 nové písně pro naši Bestofku “25” a chtěli jsme si to zkusit venku,“ svěřil se Krajčo na sociální síti.Původně měli sice nahrávat ve studiu ve Woodstocku, nakonec z toho však díky sněhové bouři sešlo, a tak se kapela usídlila v newyorském Brooklynu. Tam si pronajala nádherný čtyřpatrový dům: „Vypadal ještě lépe, než na obrázcích. Má vepředu takové ty schody a uvnitř to vypadá jako v galerii. Opravdu nářez. Byli jsme nadšeni.“

Kapela si v Brooklynu pronajala čtyřpatrový dům.

Kapela si v Brooklynu pronajala čtyřpatrový dům.

Část kapely přitom v luxusním příbytku stejně nezůstala a dala přednost bohémštějšímu přespávání, například ve studiu.

Největší drama však parta muzikantů prožila přímo na newyorském letišti, kam přistála na palubě letu z Londýna.

Amerika je známá svými přísnými kritérii a nekompromisním přístupem ve vztahu k cizincům, a tak si kluky pořádně prověřila.

Richard a někteří kluci z kapely využívají v Brooklynu městskou hromadnou dopravu, aby poznali místní poměry.

Richard a někteří kluci z kapely využívají v Brooklynu městskou hromadnou dopravu, aby poznali místní poměry.

„Tři hodiny ve frontě a pak ještě hodina čekání na dvě naše československé týmové posily - Ondru Fiedlera a Kuba Hribika. Ty si totiž policisté odvedli s sebou a hodinu je mučili ve výslechové místnosti, dokud se nepřiznali snad ke všemu, co kdy provedli, včetně ukradených angličáků v dětství. A když je pak i důsledně pomačkali, promačkali a možná i vysvlékli do naha, aby zjistili, že opravdu vůbec nikde žádné drogy ani výbušniny nemají a nepašují, konečně jim umožnili vstup do země příležitostí a snů,“ svěřil se na sociální síti Krajčo.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:59 27. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  32
 • Haha
  20
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
 • Sladký
  6


Komentáře