Fanoušci Richarda Krajča vzkazují českým kapelám: Jste ubozí a jen mu závidíte!

Richard Krajčo má oporu ve svých fanoušcích. Ti se ho zastali v boji s ostatními kapelami. | foto: Profimedia.cz

Zpěvák a frontman jedné z našich nejúspěšnějších kapel Richard Krajčo (38) se stal minulý víkend terčem posměchu českých kapel. Důvod byl prostý - Krajčo je podle kolegů prodejný umělec bez charakteru. Fanoušci však s kritikou ostře nesouhlasí a svou hvězdu brání.

Ostatní umělci totiž Krajča kritizují za kempy, které pořádá, a které jsou dotovány z kapes známých politických stran. Jednou je Krajčo interpretem pro levici, další den zase nemá problém zazpívat pravici a dokonce si od ní vzít peníze.I proto od kapel Lucie, Wohnout, Vypsaná fixa nebo UDG schytává jednu ránu za druhou. Na počátku nevinná legrace, v závěru ostrá přestřelka názorů na sociálních sítích i mimo ně.

„Krajčo je hajzlík. Dle mého názoru dobře zpívá, ale jako člověk je to bezcharakterní póvl,“ řekl nám například člen kapely Lucie Michal Dvořák.

„Neustále meje svým ‚kamarádům‘ pozadí, protože má víc Andělů, víc prodá desek a lístků a s****k‘. Jeho veřejné statusy o Tomáši Klusovi, které servíruje svejm fans, je ubohej hnus od zamindrákovanýho člověka,“ nebere si servítky za Homola, frontman kapely Wohnout.

To si však nenechávají líbit Krajčovi skalní fanoušci, kteří celou aféru popisují jednohlasně jedním slovem - závist.

„Richarde, teď jsem na Vás koukala v televizi... Úspěchy se prostě neodpouští, jsme národ závistivců. Držte se a buďte stále tak dobří. Držím palce a miluji Vaše písničky. Hodně štěstí,“ zní komentář slečny, která se jednoznačně přikládá na stranu Krajča.

Posílají mu sílu.

Posílají mu sílu.

A ostatní pokračují.

„Víš, co dokáže závist? Jsi úspěšný, nadaný, máš krásnou ženu, děti, svobodu atd atd. Ti všichni, co tě drbou Ti mohou políbit šos. Co se dá čekat od těch hejtrů... Myslím, že jakýkoli člověk se smyslem pro humor by nepochopil srovnání s Hitlerem. To už musí zacházet tak daleko, aby si je někdo všiml a používat takové ubohosti?“ říká zase další.

Většina z fanoušků si myslí, že jde o závist.

Většina z fanoušků si myslí, že jde o závist.

Fanoušci Kryštofů tak mají jasno. Otázkou jen zůstává, zda má jasno sám Krajčo.

Veškeré komentáře ze sociálních sítí totiž smazal a k věci se dále nevyjadřuje.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:45 6. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Super
  12
 • Haha
  12
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  5


Komentáře