Robinson našel svého Pátka: Richard Genzer už má na hausbótu tuhle brunetku

Richard Genzer už není sám. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Pokud si někdo myslel, že Richard Genzer a Markéta Jiránková k sobě najdou znovu cestu, pletl se. Po boku oblíbeného komika již stojí jiná kopretinka. A nejde nejspíš o žádný úlet, pohlednoá tmavovláska s ním byla na hausbótu.

Na karlovarské řádění Richarda Genzera nejde zapomenout. Dlouholetý parťák Michala Suchánka se evidentně dobře nas sklenkou bavil, a pod rouškou noci si taxíkem odvezl neznámou ženu. Kdo si myslel, že jde o náhradu za Markétu Jiránkovou, spletl se.Hvězda primácké Partičky si totiž nabrnkla jinou krásku. S tou jsme ho načapali na jeho pražském hausbótu, kam se uchýlil po rozchodu s Jiránkovou.

Zatímco před časem ho obýval sám, dnes mu tam společnost dělá štíhlá bruneta. O tom, že je jejich vztah vážný, svědčí i fakt, že zatímco ona se před ním nakrucovala v kalhotkách a tričku, on měl kolem pasu omotaný ručník, oba pak spolu svorně věšeli prádlo.

Tak jsme zvědaví, jak dlouho Richardovi vydrží tento vztah. Z jejich chování bylo ale zřejmé, že jsou již sehraní, tak snad Robinson našel svého Pátka.

Fotogalerie

Komentáře