Regina Rázlová oslaví 70. narozeniny. Jak se udržuje v kondici?

  •   0:01
  • diskuse

Rázlová strávila jedenáct měsíců na samotce. | foto: Herminapress

Našla snad lék na mládí? Regina Rázlová, která již v neděli oslaví sedmdesáté narozeniny, vypadá neskutečně dobře. Jenom několik dní před životním jubileem herečka prozradila, jak se regeneruje!

Regina Rázlová si život užívá každým douškem a v jejím případě rozhodně nejde jenom o hloupé klišé. Regina Rázlová, která již v neděli oslaví sedmdesáté narozeniny, si před lety prošla hotovým očistcem.V kauze Skloexport ji obžalovali za vytunelování velké sklářské firmy a následně strávila jedenáct měsíců ve vězeňské samotce, odkud se vrátila s podlomeným zdravím – lékaři jí diagnostikovali roztroušenou sklerózu.

Ačkoliv ji nikdy neodsoudili, nepadl ani verdikt nevinná. Případ ukončila až amnestie Václava Klause, díky které má již několik let herečka klidnější spaní. Přesto si neužívá zaslouženého důchodu a je neustále v jednom kole.

My důchodci potřebujeme pracovat. A to, že hraji, je pro mě obrovská radost a milá povinnost. Na druhé straně už také více musím myslet na odpočinek a regeneraci,“ svěřila se herečka, které byste její věk tipovali jenom těžko.

Dobrý spánek je základ a na údržbu těla, ale i ducha si vždycky dojdu na kosmetiku k Petrovi Pitymu Krejczymu do salonu Hair Point Beauty. Pity má kouzelné ruce, kterým se daří mi pod kůži vpravit všechny ty mastičky a bylinky. A hlavně má neustále dobrou náladu, kterou na mne přenáší. A takový dar každý nemá,“ prozradila herečka, které sice již nikdo jedenáct měsíců života nevrátí, i proto si život užívá každým douškem.

Regina si život užívá každým douškem.

Regina si život užívá každým douškem.

Každý ty svoje baterky dobíjíme jinak. Třeba můj milovaný kolega Pavel Vítek běhá na Karlštejně do kopce a já holt čerpám energii takto,“ uzavřela Rázlová, která narozeniny oslaví s jednodenním předstihem, a to po odehrání muzikálu Noc na Karlštejně, kde exceluje v roli paní Ofky.

Fotogalerie

Komentáře