Jízda strojem času? Místo taxíku vás sveze stylová retro Škodovka

Většina taxikářů se předhání v tom, kdo má dražší a modernější auto, ale občas se najde někdo, kdo jde proti proudu. Tím někým je řidič Marek, který jezdí pro alternativní taxislužbu Liftago. Zákazníkům kromě svezení nabídne i autentický retro zážitek, protože jezdí nesmrtelnou českou klasikou - modrou Škodou 105L, které říká Margaret. Projížďku veteránem, který je jako nový, nabízí v Ostravě, kam se služba Liftago rozšiřuje, ale objevil se i v Praze, kde byli z jeho káry nadšení jak Pražáci, tak turisté. Co říkáte, svezli byste se?
Klasická Škoda 105L nabízí stylové svezení. Prohánět se bude po Ostravě, ale k vidění byla i v Praze.

Klasická Škoda 105L nabízí stylové svezení. Řidič Marek, který jezdí pro alternativní službu Liftago, té svojí říká Margaret a vozit zákazníky s ní bude po Ostravě. K vidění byla i v Praze, kde vyvolala pozdvižení.

“Přes Liftago se v Praze, Brně a Bratislavě sveze měsíčně taxíkem přes 75 tisíc lidí. S rozjedem Liftaga v Ostravě se nám nabídnul řidič zachovalé Škody 105L. Souhlasili jsme, ale podmínkou bylo, aby v Praze odvezl desítky zákazníků zdarma jako překvapení a zároveň test. Podle reakcí na videu Škodovka prošla a můžeme se těšit na její nasazení v domovské Ostravě,“ řekl Expresu spoluzakladatel Liftaga Ondřej Krátký.

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 15. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4


Komentáře