Krejčířova vila se slevou: Za kolik „melounů“ je sídlo slavného gangstera k mání?

Tahle nemovitost půjde jistě na dračku! Kdo by neměl zájem o luxusní vilu, ze které před dvanácti lety utekl policii slavný gangster Radovan Krejčíř? Navíc cena za toto sídlo šla rapidně dolů! Za kolik „míčů“ si budete moct Krejčířovu vilu zakoupit?

Radovan Krejčíř si v současné době odpykává trest pětatřiceti let za mřížemi v JAR za pokus o vraždu, obchod s drogami a únos. Čelí i obvinění v několika dalších kauzách. V Česku se ale prodává jeho slavná vila, ze které před dvanácti lety prchal policistům.Exekutoři vilu v Černošicích nejprve nabízeli v elektronické dražbě za necelých pětašedesát milionů korun. Příští vyvolávací cena by měla začínat na necelých padesáti milionech.

Server iRozhlas.cz informuje o tom, že mluvčí Exekutorské komory ČR Kateřina Zoubková sdělila, že se dražba bude opakovat zhruba za půl roku

Vydraženými penězi chce komora splatit Krejčířův dluh vůči firmě Frymis, kterou podle soudů slavný gangster v minulosti poškodil.

Radovan Krejčíř v současné době sedí jihoafrickém vězení.

Radovan Krejčíř v současné době sedí jihoafrickém vězení.

Luxusní vila po Radovanu Krejčířovi se může chlubit vnitřním i venkovním bazénem, saunou či squashovými kurty. 

Vzhledem k tomu, že je sídlo už dlouhou dobu opuštěné, tak nový majitel by jistě musel vynaložit další nemalé peníze do oprav.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Super
  4
 • Haha
  4
 • Trapas
  4


Komentáře

Expres.cz