Radka Kocurová jezdí na nákupy metrem: Jakou další celebritu můžete potkat v MHD?

Radka Kocurová není jediná ze slavných, která jezdí MHD. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Zatímco některé celebrity hledí na svět natolik z vrchu, že jezdí pouze taxíky a soukromými vozy, jiné se nezdráhají využít k přepravě MHD. V lednu byla takto přistižena například manželka Tomáše Rosického a bývalá modelka Radka Kocurová. A není rozhodně jediná. V pražské MHD můžete potkat například i hvězdu Tvojí tváře nebo dceru Zdeňka Štěpánka z Bohémy.

Bývalá moderátorka, modelka a manželka fotbalisty Tomáše Rosického Radka Kocurová si koncem ledna vyrazila na nákupy s kamarádkami. Překvapivě však pro svou přepravu nevyužila auto, nýbrž metro.A proč také ne? Městská hromadná doprava je v rozumný čas nejen velmi pohodlná, ale také mnohem rychlejší, než kdybyste jeli na místo určení autem. Minimálně pak nemusíte v centru složitě řešit problém s parkováním.

Kocurová si v metru četla a působila nenápadně.

Kocurová si v metru četla a působila nenápadně.

Radka však není jediná, která pro cestování po Praze využívá společnou přepravu.

Nedávno jsme v tramvaji číslo 6 potkali například herce Miroslava Etzlera, který soutěžil v druhé řadě populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Někdy jezdí Etzler autem, jindy městskou hromadnou dopravou.

Někdy jezdí Etzler autem, jindy městskou hromadnou dopravou.

Tramvaj číslo 22 zase využívá postarší herečka z Účastníků zájezdu Jana Štěpánková. Ta navíc disponuje tou výhodou, že má vzhledem k svému věku městskou hromadnou dopravu po Praze zdarma a když není místo k sezení, pokaždé se někdo zvedne a ihned jí některé uvolní.

Jana Štěpánková se MHD nevyhýbá. Má ji navíc díky svému věku zadarmo a každý ji hned pustí sednout.

Jana Štěpánková se MHD nevyhýbá. Má ji navíc díky svému věku zadarmo a každý ji hned pustí sednout.

Potkat můžete dále třeba i Zuzanu Norisovou s manželem, Tamaru Klusovou s dětmi, Terezu Mátlovou, Agátu Prachařovou nebo Pavla Lišku.

Mnohdy si jich ani nevšimnete. V soukromí, bez stylingu a bez nánosu make - upu totiž vypadají tak obyčejně, že je lehko přehlédnete. Tak se příště dívejte pozorně.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:55 13. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  9
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  4


Komentáře