Společné foto za noc v luxusním hotelu? Tenista Štěpánek si užíval v resortu krásné Maxové!

  •   12:19
  • diskuse

Radek si díky přátelství s Maxovou užil dovolenou v jejím resortu. | foto: Instagram

Přátelství s Terezou Maxovou (45) se Radku Štěpánkovi (38) vyplatilo! Jen pár dní poté, co tenista s blonďatou kráskou pózoval fotografům v Karlových Varech a byl trnem v oku pro všechny přítomné muže, se zabydlel v jejím luxusním hotelovém komplexu!

Tenista Radek Štěpánek si opravdu umí užít volno a prázdniny! Hned po festivalu v Karlových Varech vyrazil do Turecka, kde se nechal ubytovat v jednom z nejluxusnějších rezortů Six Senses. Jaká náhoda, že právě tento komplex vlastní topmodelka Tereza Maxová s manželem Burakem, se kterou se před několika dny ukazoval ve Varech!Přátelství s jednou z nejkrásnějších žen se mu tedy nakonec vyplatilo. Sice trofej nezískal, ale zážitky a relax jsou pro něj jistě také potěšením. Vždyť jen jedna noc v tomto hotelu stojí od třinácti tisíc korun a některé apartmány se dokonce pohybují okolo šedesáti tisíc.

Není se tedy co divit, že tenista za pár dní na svou sociální síť umístil několik fotek, na nichž je nejčastěji zachycen pohled na moře, písečnou pláž anebo právě prostředí luxusního komplexu, v němž samozřejmě nechybí fitness nebo spa.

A aby toho luxusu kolem osamoceného tenisty nebylo málo, pochlubil se i stylovým příjezdem. Na prosluněné místo totiž přiletěl vrtulníkem.

Tenista tedy konečně loví v dobrých vodách, jen by se měl soustředit spíše na nezadané dlouhonohé krásky z českého showbyznysu. A že jich je!

Fotogalerie

Komentáře