Štěpánek se plahočil za Vaidišovou s mobilem v ruce, úmorná vedra dostala i je

Začátkem července se z Nicole Vaidišové (29) a Radka Štěpánka (39) stali rodiče. S radostnou novinou se tenkrát nadšeně pochlubili na sociálních sítích, kde přiznali, že jim malá Stella obrátila život naruby. Nyní je společně zachytili fotografové Expres.cz, jenže bez úsměvů na tváři.

Zřejmě vysoké teploty ovlivnily náladu Vaidišové i Štěpánka, kteří si vyšli na procházku s kočárkem. Manželé se na sebe neusmáli a sotva prohodili půl slova. Radek byl totiž po celou dobu na mobilním telefonu, do kterého něco psal.

Podle jeho výrazu zřejmě nešlo o zcela veselou konverzaci. Na chvíli se dokonce odmlčel a šel pár metrů za svými holkami.

Vaidišová se zatím rozhlížela po sousedních domech a kontrolovala, zda je jí manžel v patách. Tlačila kočárek, na kterém byl připevněný slunečník, a kontrolovala jejich psa, který cupital hned vedle ní. Po chvíli také vytáhla mobilní telefon, aby se ujistila, zda jí někdo nevolal. To Štěpánek už zrovna končil v „úřadování“ a šel si své rodinky užívat.

Oba proto přístroje uklidili a pak už si užívali jeden druhého.

Později svůj telefon zkontrolovala i Nicole.

Později svůj telefon zkontrolovala i Nicole.

Manželům se malá Stella narodila krátce po Radkově návratu z filmového festivalu v Karlových Varech, kde o Nicole mluvil jen v samých superlativech. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:49 8. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  13
 • Haha
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
Komentáře