Martina Big má prsa 32S a myslí si, že je černoška. Je to nástupkyně Rachel Dolezal?

Svět má novou Rachel Dolezal! Je jí Němka, která si říká Martina Big a pyšní se prsy o velikosti 32S! Devětadvacetiletá bizarní modelka prohlásila, že se z ní pomalu, ale jistě stává černoška. Internetem však kolují její staré snímky, kde je ještě jako půvabná blondýna. Zdá se, že podobný příběh už tu ale byl.

Rachel Dolezal, Američanka s českými a německými kořeny, se proslavila jako běloška, která se vydávala za černošku a ještě k tomu bojovala za takzvanou rasovou rovnost. Dolezal navíc dříve ve městě Spokane ve státě Washington zastávala vysokou funkci v Národní asociaci etnických menšin. Slibně rozjetou kariéru ale zastavilo to, když její rodiče dali světu fotografii, která dokazuje, že jejich dcera Rachel není černoška. 

Teď se zdá, že se píše podobný, možná ještě více bizarní příběh. Hlavní hrdinkou je tentokráte devětadvacetiletá Němka, která si říká Martina Big. Nechala si zvětšit prsa na neuvěřitelnou velikost 32S a tvrdí, že se z ní pomalu, ale jistě stává černoška!

„Včera jsem byla s africkým kadeřníkem a dostala prodloužení vlasů s kudrnatými africkými vlasy,“ napsala Martina například v červnu na svůj Facebook.

Martina Big a její monstrózní hrudník.

Martina Big a její monstrózní hrudník.

Cílem tento prazvláštní ženy je být co nejvíce černá. „Je to můj závod,“ citoval slova rádoby černošky server Sun.

Martina Big v televizním pořadu.

Martina Big v televizním pořadu.

Když v nedávném pořadu dostala otázku, jestli si myslí, že je opravdu černoška, tak se tazateli dostalo vskutku neuvěřitelné odpovědi.

Takhle vypadala Martina Big dříve.

Takhle vypadala Martina Big dříve.

„Ano, cítím se být černoškou. Ale tak na 80 procent, musím se toho ještě hodně naučit,“ sdělila žena, která se těší nebývalé kritice a výsměchu ze všech stran.

Martina Big vypadá prazvláštně.

Martina Big vypadá prazvláštně.

Oproti Rachel Dolezal alespoň Martina Big nelže a na rovinu říká, že se postupně v černošku mění. Její touha po tom, aby se stala Afroameričankou s těmi největšími možnými prsy, je ale něčím, co svět jen tak nepochopí.

Fotogalerie

Komentáře