Šikana nemocného člověka v Prostřenu nebo finta rafinovaného herce?

Primácká reality show Prostřeno již dávno není jenom o vaření, tohle tady ale ještě nebylo. Tento týden se totiž sešla velmi prapodivná pětice lidí. Bývalé playmate Lindě, aktivistickému gymnazistovi Amosovi, rádoby slušňákovi se sklonem k alkoholismu Pavlovi a důchodkyni Janě dominuje Karel, který podle svých slov trpí Touretteovým syndromem. A právě toho kvůli jeho nemoci někteří ze soutěžících po celou dobu natáčení šikanují. Kde je ale pravda?

Ajťák Karel je opravdu zvláštní člověk. Ve svém bytě chová slepice, spí v rakvi, ve vaně mu plavou rybičky, má prý permanentní erekci a neustále nadává. To poslední si přivodil při jedné z běžných návštěv zoologické zahrady, kde jej měl takovým způsobem vyděsit pštros, až z toho prý dostal Touretteův syndrom.

I proto si ho ostatní soutěžící dobírají. Hlavně rádoby slušňák Pavel mu u sebe doma připraví doslova pekelný večer. Nejenže ho posadí na nejméně pohodlnou židli, dá mu nevyhovující příbory, ale ještě ho při servírování jídla polije gulášem.

Nepříjemná na Karla je i těhotná playmate Linda, která se nepochopitelně do soutěže přihlásila v pokročilém stadiu těhotenství, takže za ni musel dvakrát zaskočit její partner Viktor, který se k šikanování Karla k Pavlovi připojil.

Otázkou ale zůstává, kdo koho doopravdy šikanoval a kdo z koho veřejně udělal největšího ignoranta této republiky.

Zpětně se totiž ukázalo, že se Karel Onderka neživí jako ajťák. Jde totiž o absolventa písecké filmové školy a celá jeho účast v Prostřenu byl s největší pravděpodobností jenom způsob, jak prezentovat své herecké schopnosti. A nutno říct, že pokud opravdu Karel netrpí všemi těmi chorobami, nemá permanentní erekci a celkově je normální, jde o geniálního herce, kterého by mělo ihned angažovat některé z pražských divadel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:21 20. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  113
 • Trapas
  58
 • Haha
  29
 • Tvl
  26
 • Cože
  17
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat