Makléřka z Prostřena se dokonale znemožní! Kvůli ostudě dokonce uteče z natáčení

Účast v Prostřenu si prolhaná Helena za rámeček nedá. A může jí to stát i živobytí. Během natáčení se totiž přiznala, že jako realitní makléřka pravidelně lže. A to i o stavu prodávaných nemovitostí.

Realitní makléřka svou krasojízdu lhaní začala hned druhý soutěžní večer. Svým hostům totiž bez mrknutí oka zalhala, že jí nikdo o úkolu týdne, což spočívalo v tom uvařit něco z avokáda, nic neřekl. Přestože jí zpočátku ostatní soutěžící věřili, postupně začali její lži rozplétat, a když na ni udeřili, přiznala se k něčemu opravdu ohavnému. A říká tomu milosrdná lež!Brněnská realitní makléřka se totiž přiznala, že nelhala jenom soutěžícím z amatérského kulinářského pořadu televize Prima, ale pravidelně „milosrdně“ lže i v práci. V práci lidem nelžu,“ začala svou zpověď Helena, která bohužel pokračovala.

Fotogalerie

Je otázka, o jakou lež jde. Když prodávám nemovitost, nemůžu tomu člověku říct: tak jsou tady prasklé zdi. Když to prodávám a on to chce koupit. Jsou to takové milosrdné lži, které si myslím, že by se neměly říkat, protože člověk by pak samozřejmě nic neprodal,“ šokovala nás a nejspíš i celý štáb realitní makléřka, kterou je určitě radost potkat, když si chcete koupit nějako vysněnou nemovitost, na kterou roky šetříte nebo jste se kvůli ní zadlužili na půlku života.

Na nejabsurdnější přiznání se ale můžete podívat sami a uznejte, zda byste si po shlédnutí tohoto videa od paní Heleny koupili třeba jenom rohlík nebo?Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:29 24. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  287
 • Tvl
  78
 • Haha
  42
 • Super
  34
 • Cože
  31
 • Sladký
  28


Komentáře

Expres.cz