Chcete vidět, jak vypadaly prostitutky kolem roku 1940? Budete v šoku!

Tak tohle jsou tedy krásky! Kterou byste si vybrali? | foto: Koláž Expresu

Dnešní prostitutky často lákají muže na své sexy křivky. V roce 1940 ovšem existovaly lehké ženy, které vypadaly spíše jako hororové postavy a těžko uvěřit, že by pánové za jejich služby něco platili. Račte se podívat na přehlídku těch „nejhezčích“ prostitutek z kanadského Montrealu, stojí to opravdu za to!

To tedy opravdu není hezký pohled. Zatímco v Evropě byla nejkrvavější válka v historii lidstva, tak tyto ženy si v kanadském Montrealu přivydělávaly jako prostitutky.

Zarážející ale je, že takovým dámám vůbec nějací odvážlivci za sex s nimi platili nemalé peníze. Nebo si je vyhledávali zejména milovníci hororů? To je možná jediné rozumné vysvětlení, nemyslíte?

Pojďme se společně pokochat těmito krásky, které provozovaly své řemeslo v kanadském Montrealu. Ale předem vás varujeme, není to příliš hezký pohled!

Tak tahle má „grády“!

Tak tahle má „grády“!

Paní na úklid? Ne, tohle byla prostitutka!

Paní na úklid? Ne, tohle byla prostitutka!

Tak jak se vám líbí?

Tak jak se vám líbí?

Město Montreal bylo v té době něco jako Mekkou nočního života. Ale kdo mohl proboha platit za něco takového? Krásné ženy asi takovou práci dříve nevykonávaly...

Prostitutky vypadají spíše jako z hororu, viďte?

Prostitutky vypadají spíše jako z hororu, viďte?

Kolik asi takovéto dámy stály?

Kolik asi takovéto dámy stály?

Na zbytek těchto „modelek“ se můžete podívat v galerii pod článkem. Která z těchto kanadských prostitutek byla podle vás nejhezčí?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:34 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  39
 • Trapas
  39
 • Tvl
  37
 • Cože
  28
 • Super
  22
 • Sladký
  21
Komentáře