Natočili film o Harrym a Meghan, diváci nevěří očím: Je to brak všech braků!

Film o princi Harrym (33) a Meghan Markle (36) je venku a Oscara určitě nedostane! Namísto romantického příběhu seznámení prince s americkou herečkou tvůrci předložili kýčovitý brak, který paroduje sám sebe. Diváci novou romanci pranýřují na sociálních sítích!

Na romantiku o královské dvojici se všichni těšili. Týden před svatbou film „Harry & Meghan: Královská romance“ spatřil světlo světa a u diváků propadl.

Měl to být životní příběh o velké lásce nejžádanějšího mládence planety a rozvedené Američanky, a tak diváci očekávali něco velkolepějšího než kýč, který svou laciností připomíná spíš telenovelu.

Na začátku filmu se vracíme hluboko do minulosti, ve které se prolínají scény z Harryho dětství, z jeho vzpomínek na Dianu nebo z cesty na safari s otcem Charlesem. Právě ze safari pochází jedna z bizarních scén, ve které se princ Harry setká s živým lvem, jenž má symbolizovat ducha princezny Diany. Ve snaze zachránit malého prince Charles lva téměř zastřelí, což má být zřejmě další paralela na to, že Diana kvůli Charlesovi podle veřejnosti trpěla.

Diváci se pobuřují i nad tím, jak tvůrci vykreslili Williama s Kate.

„Proč Kate s Williamem vypadají tak chladně? Mají tvůrci něco proti nim? Kate je skvělá a není snad potřeba ji shazovat, aby Meghan ještě víc vynikla na piedestalu?“ nechápou lidé na Twitteru, proč Kate vypadá jako ztrhaná a chladná fúrie.

Kromě toho lidé kritizují i výběr herce pro roli prince Williama, jenž je mnohem nudnější a ošklivější než William ve skutečnosti.

Očekávala jsem hrůzu, ale tohle daleko předčilo očekávání. Je mi trapně i za prince Harryho s Meghan. Je to opravdu špatné,“ zakončila kritickou palbu jiná divačka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:56 11. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
 • Haha
  11
 • Tvl
  11
 • Super
  10
Komentáře