Pošle, anebo nepošle? Na Jágra se obrátili s velmi vtipnou prosbou

Může někdo svou popularitou v Česku konkurovat božskému Karlu Gottovi? Může to být jen jeden muž. Hokejový internacionál a matador kanadsko-americké NHL Jaromír Jágr. A protože je Jarda formát a známý vtipálek k tomu, není divu, že občas musí sám reagovat na dění v jeho okolí. Jestlipak tomu tak bude o tentokrát?

Virálním se stal příspěvek na Facebooku od Pavla Kovaříka z Lutína na Olomoucku. Nadšený amatérský hokejista totiž zjistil, že zimní sezóna pomalu ťuká na dveře a s ní i hokejová utkání na zamrzlých rybnících Čech a Moravy. A také si uvědomil, že mu chybí potřebná výbava.Nevíme, jak dlouho si s tím lámal hlavu, ale nakonec ho osvítil spásný nápad. Jarda Jágr musí přece mít nějakou starou nepotřebnou výbavu a navíc zná tolik jiných hokejistů. To by bylo, aby ve sklepě něco nenašel a nemohl to poslat v balíku na Hanou.

Pavel není žádný troškař, ale také ne lakomec. Myslí i na svého kamaráda, který by pár nějakých těch chráničů také ocenil. „Já a můj nejlepší kamarád sháníme na nadcházející zimu starší výstroj pro rekreační hraní. Pokud byste se vy nebo některý z ostatních borců ve vašem týmu vyřazoval nějakou výstroj, budeme rádi, když nám ji pošlete poštou,“ píše ve svém příspěvku sdíleném s Jaromírem s tím, že na daru nehodlá vydělávat.

Jak asi Jaromír zareaguje?

Jak asi Jaromír zareaguje?

Jágr je veselá kopa a stovky diskutujících již nyní odhadují, zda zareaguje, či nikoliv. To, že by mu tento příspěvek unikl, není pravděpodobné. 

Někteří pobaveně předpovídají, že do Lutína balík dorazí například s použitým suspenzorem. Jiní rovnou píší, že by si po Jardovi s dovolením vzali nějakou bývalou přítelkyni a je prý jedno jakou.

Fotogalerie


Komentáře