Drsná poprava v Jemenu: Poslední vydechnutí vraha sledoval otec tříleté oběti

Muž z Jemenu se přišel podívat na veřejnou popravu muže, který znásilnil a zabil jeho dceru. | foto: Koláž Expresu

Jeho dceru mu znásilnil a poté i zavraždil zvrácený maniak. Není tak divu, že otec oběti si to naštrádoval na veřejnou popravu tohoto krvelačného vraha z Jemenu A měl na co koukat, kat do něj pálil samopalem AK-47!

Krvelačná bestie z Jemenu si jako svou oběť vybrala teprve tříletou holčičku Ranu Almatari. Tu jednačtyřicetiletý maniak Muhammad al-Maghrab znásilnil a poté zavraždil.Muž z Maroka za svůj krutý čin dostal ten nejhorší možný trest. Byl veřejně popraven před zraky desítek místních občanů. Mezi „diváky“ byl i otec tříleté dívky Yahya Almatari.

Marocký surovec byl popraven na ulici jako pes, kat k výkonu trestu použil populární samopal AK-47, který velmi dobře znají milovníci válečných počítačových her.

Tak takhle vypadala drsná poprava v Jemenu.

Tak takhle vypadala drsná poprava v Jemenu.

Barbarský skutek si ale nejspíše pořádně vychutnal otec oběti. „Přijdu si jako znovuzrozený. Tohle je první den mého života, ulevilo se mi,“ svěřil se pro Daily Mail Yahya Almatari.

Na snímku otec oběti, který se šel podívat na popravu vraha.

Na snímku otec oběti, který se šel podívat na popravu vraha.

Otec tříleté dívky, kterou marocký maniak krutě zavraždil, také popsal, jak probíhaly patrně nejhorší dny jeho života. Utrpení jemenského muže si těžko někdo dovede představit.

Tuhle nebohou holčičku šílený maniak znásilnil a poté zabil.

Tuhle nebohou holčičku šílený maniak znásilnil a poté zabil.

„Vzali jsme její malé tělo a pohřbili jsme ji na nedalekém hřbitově,“ svěřil se ještě Almatari, který je rád alespoň za to, že vrah byl spravedlivě potrestán.

Fotogalerie

Komentáře