Nervydrásající video: Policejní psychopat střílel v domě plném dětí

Důstojník kansaské policie Dexter Betts byl ze sboru propuštěn a čelí obvinění ze zločinného zneužití zbraně. To poté, co pod pofidérní záminkou vtrhl do domu plného dětí a rozhodl se střílet po psovi. Vše bylo natočeno na kameru a nervydrásající záběry ukazují policistu jako naprostého šílence opojeného mocí.

Betts a další důstojníci byli povoláni do domu ve městě Wichita poté, co Danielle Maplesová volala na linku 911, když si její muž chtěl pistolí vloženou do úst ustřelit hlavu.

Později zveřejněné záběry ukazují, jak Dexter Betts vnikl do domu, aby zbraň zajistil. A to přestože muž se sebevražednými sklony stál po příjezdu policie na cestě u domu s rukama nad hlavou a vzdal se.

Betts vnikl dveřmi do obývacího pokoje plného dětí, naprosto vystrašených nastalou situací. Policista si povídá sám pro sebe jako šílenec, prohlíží zběžně i další místnosti a vrací se do obýváku ke dvěma stojícím chlapcům a na podlaze sedící dívce u televize s fenkou Chevy.

„Máme tady psa,“ říká muž bláznivým tónem, když uvidí fenku anglického bulteriéra. Ta stačí na vetřelce štěknout, ale to již policista vypálí směrem ke psovi a devítileté holčičce dva výstřely ze služební zbraně. „Au, zranil jste mě!“ zakřičí dívka v bolesti a začne plakat strachy. Kulka se v obou případech odrazila a zranila jak nezletilou, tak psa.

Policista rozkáže dětem, aby šly ven, a do policejní vysílačky lživě tvrdí, že byl napaden psem, ale je v pořádku. Venku pak celou historku opakuje kolegům, kteří se ho ptají. Tři chlapci a dívka mezitím pláčou strachy a zraněná musí s otcem do nemocnice. Odražený kus kulky ji měl zranit do oka.

Dexter Betts byl měsíc na to propuštěn od policie a koncem srpna ho čeká soud. On sám se cítí nevinný, přestože dívka utrpěla trauma a věří, že policista střílel přímo na ni. „Celý život dětem říkám, aby policistům důvěřovaly. Po tom, co se stalo, se tak asi sotva stane,“ řekla podle Daily Mailu matka Danielle Maplesová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:52 23. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  281
 • Tvl
  276
 • Trapas
  272
 • Super
  252
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře