Migrant už na ženě seděl, roztrhal jí kalhoty, ale přišel zvrat

Nejenom na území bývalé SRN mají občané problémy se sexuální morálkou azylantů. Jako důkaz může posloužit aktuální kauza, kterou řeší policie brandenburgském Pritzwalku na severovýchodě země. Muž hovořící lámanou němčinou udělal vše pro to, aby si s ženou užil intimní chvilky plné násilí a nedobrovolného sexu.

Osmadvacetiletá žena si šla v noci na neděli zatancovat do pritzwalkského klubu. Bohužel pro ni si ji vyhlédl menší kudrnatý migrant s velkýma očima, začal dotírat a Němku obtěžovat. Na zábavu takového typu nebyla zvědavá, tak se rozhodla raději vyrazit domů. Nešla ovšem sama, následoval ji stín.Kudrnáč, jehož napadená popsala jako drobného muže s kulatým obličejem, vystrašeným hlasem a lámanou němčinou, se na vyhlédnutou oběť vrhl s jediným úmyslem, a to ukojit na ženě své nízké pudy. Nepočítal však s tím, že narazí na tuhý odpor, který vůči němu žena vyvinula.

Velmi prudká hádka a křik, který střet dvojice provázel, nezůstal bez povšimnutí. Byly dvě ráno a konflikt vzbudil pozornost nedaleko procházejícího muže. Ten uvedl, že spatřil cizince, který seděl na oběti, jež se vší silou bránila. Přesto se mu podařilo roztrhat kalhoty a pokračovat směrem k vytyčenému cíli. Když zjistil, že nejsou sami, dal se na útěk neznámo kam a ženu následně odvezli do nemocnice.

Není to jediný případ pokusu o znásilnění během uplynulého víkendu. Obdobně i v Chemnu nedaleko českých hranic statečná žena odvrátila útok Araba a dokonce ho i chvíli na útěku pronásledovala. Také ona skončila v nemocnici a po pachateli policie pátrá. Ukazuje se však, že bránit se má smysl.

Fotogalerie

Komentáře