Agresor z Třebíče, který zbil studentku: Miloval jsem ji, jsem citlivý člověk

Hrubián z Třebíče přišel s vysvětlením, chápe ho ale někdo? | foto: Koláž Expresu

Republikou otřásá skandál, který se udál přes základní školou v Třebíči. Mladík zde brutálně zmlátil svého kamaráda i kamarádku a mnoho lidí už vyjádřilo znechucení nad jeho činem. Než si mladík smazal svůj Facebook, tak přispěchal s poněkud zvláštním prohlášením. Lituje svého činu?

Českem se jako vir šíří děsivé video, na kterém agresivní mladík napadá svého soka. Toho ovšem brání mladá studentka třebíčské základní školy, agresor se nerozpakuje a dívku brutálně zbije také. Přihlížející dělají jakoby nic a někteří si šílenost ještě natáčí na mobil.Video, které bylo zveřejněno na serveru YouTube.com, ještě doprovází nechutný komentář mladého „talentovaného“ kameramana, který celý incident popisuje například takto: „Hezkou kopačku dostala!“


Naštěstí se na internetu najde jen málokdo, kdo hrubiána v tomto nechutném činu podporuje. Většina lidí mu vyhrožuje pomstou, někteří už dokonce informují o tom, že se za mladým rváčem už opravdu stavili osobně.

Agresor rychle přispěchal s vyjádřením na svém facebookovém profilu, který ale poté raději smazal. Nejspíše z toho důvodu, že se mu dostalo mnoho výhrůžek.

„Vůbec jsem to nechtěl udělat, tu holku jsem miloval, ale někdy v únoru mne zbil její kluk, už ani nevím za co,“ začíná třebíčský agresor dojemný příběh, kterým se snaží omluvit své strašlivé chování.

Tak takhle se vyjádřil třebíčský agresor.

Tak takhle se vyjádřil třebíčský agresor.

Podle mladého sígra ho dívka, kterou brutálně zbil před školou, neustále provokovala a dokonce zveřejnila fotky jeho intimních partií.

I pokud by to byla pravda, tak většina lidí stojí na straně napadané dívky, jelikož veřejnost ctí jedno prastaré pravidlo: Holky se nebijí!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:46 6. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  34
 • Sladký
  15
 • Haha
  14
 • Trapas
  14
 • Cože
  13
 • Super
  12


Komentáře