Dívka šla s novou hrou hledat Pokémony. Místo nich našla u řeky mrtvolu

Devatenáctiletá Američanka Shayla Wigginsová si chtěla zahrát novou hru Pokémon Go na svém mobilu. Aby mohla ulovit vodního Pokémona, šla k řece, kde na ní místo Pokémonů čekala mrtvola utopeného muže. | foto: koláž Expres.cz

Devatenáctiletá Američanka Shayla Wigginsová patří mezi tisíce lidí, které podlehli nové vlně pokémonského šílenství a s mobilním telefonem v ruce šla po svém městě hledat nová monstra k odchycení. To, co našla, ale rozhodně nebyl žádný Pokémon. Na břehu řeky objevila mrtvolu utonulého muže. O případu informoval web BBC.

Minulý týden odstartovala nová vlna šílenství jménem Pokémon. V plné síle se vrátily populární japonské příšerky, které hráči chytají, trénují a zápasí s ostatními Pokémony. Mladé Američance ale nová hra Pokémon Go nepřinesla radost, ale děsivý zážitek, na který nikdy nezapomene.Devatenáctiletá Shayla Wigginsová z Wyomingu byla mezi desítkami tisíc lidí, kteří si na svůj telefon nainstalovali novou pokémonskou hru. Ta kombinuje prvky virtuální reality s tou opravdovou a hráč musí chodit po městě, kde objevuje Pokémony.

Sheila se vydala k řece, která protéká městem, ve kterém žije. Jejím cílem bylo ulovit u vody Pokémona vodního typu. To co na ní na břehu čekalo ale rozhodně nebyla roztomilá animovaná postavička. Mladá dívka nalezla mrtvolu utonulého muže.

Šokovaná Shayla okamžitě na místo zavolala policii. Vyšetřovatelé zjistili, že mrtvý muž ve vodě leží již nejméně 24 hodin. Vyděšená dívka skončila v péči policejního psychologa a kriminalisté pátrají po identitě utonulého muže a příčině jeho smrti. Zda dívka chytila vytouženého Pokémona není známo.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:03 9. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  17
 • Haha
  11
 • Cože
  10
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Super
  8


Komentáře

Expres.cz