Chcete pohřeb na úrovni? Britská firma Vám vyrobí velice netradiční rakev!

A kolik asi taková sranda stojí? | foto: Profimedia.cz

Někteří lidé si ho plánují a jiní z něho mají strach. O čem je řeč? O pohřbu. Ti kteří si ho už snad opravdu plánujete, tak zbystřete! Firma Crazy Coffins (Šílené rakve) totiž vyrábí naprosté „lahůdky“. O co že jde?

Klasická rakev už vás nebaví a pro svůj „velký den“ byste si představovali něco mnohem honosnější a třeba i vtipnějšího?Ano, i někteří mají takový smysl pro humor a na svém vlastním pohřbu chtějí pobavit pozůstalé a právě proto se ozvou firmě Crazy Coffins.

Tato britská firma vyrobí ročně pět až šest rakví, které by na pohřbu asi málo kdo čekal. Jejich originální kousky jsou nyní k vidění v londýnském South Bank Centre.

Lidé se zvláštním a pořádně černým humorem si mohou na svůj pohřeb zajistit například rakev, která vypadá jako auto z třicátých let minulého století.

Tak takhle stylově věčně ulehnout nemusí být tak hrozné.

Tak takhle stylově věčně ulehnout nemusí být tak hrozné.

Není přeci nic stylovějšího, než opustit tento svět jako slavný a obávaný gangster z dob prohibice.

Firma Crazy Coffins tímto nápadem jistě potěšila opravdové podivíny, kdo jiný by totiž utrácel takové peníze za rakev? Před šesti lety server BBC přišel s informací, že takováto rakev může vyjít až na 6000 liber (187 836,- Kč).

Aby tahle rakev ještě neodplavala...

Aby tahle rakev ještě neodplavala...

Pokud vás ale nabídka nevšedního pohřbu zaujala, tak si určitě prohlédněte galerii pod článkem a můžete vybírat tu nejbizarnější rakev na světě.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:43 6. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Trapas
  6


Komentáře