Tomáš Plekanec vyděsil fanoušky své ženy. Proč chce konec kariéry Lucky Vondráčkové?

Tomáš Plekanec v podstatě ukončil kariéru své manželky. | foto: Profimedia.cz

Hokejista Tomáš Plekanec se nechal slyšet, že jeho manželka, zpěvačka Lucie Vondráčková, již nebere svou kariéru tak vážně, jako před narozením jejich dětí. Prohlásil to jenom několik dní poté, co Marmeláda dojela své vyprodané turné po českých městech.

Realita nebo jenom zbožné přání milujícího manžela? Tomáš Plekanec ze svých úst vypustil větu, kterou nyní hojně řeší všichni fanoušci jeho manželky.

„Já myslím, že Lucka už tolik naplno nejede, ona svou kariéru hlavně řeší přes léto. Jinak je většinu sezony v Montrealu a stará se o rodinné zázemí, řekl Plekanec ve vysílání Frekvence 1.

Otázkou jenom zůstává, jestli má na svou kariéru stejný názor i matka jeho dětí. Když se totiž letos zdálo, že její letošní turné bude - co se návštěvnosti týče - průšvih, Vondráčková dělala vše proto, aby prodala i ten poslední lístek. Účastnila se tiskových konferencí, poskytovala rozhovory, nechala se fotit, pořádala autogramiády.

Prostě nic nenasvědčovalo tomu, že by jí na kariéře a fanoušcích nezáleželo.

Plekancovo vyjádření se tak zdá být spíš jeho zbožným přáním, protože zatímco jeho kamarádi z týmu mají doma puťky, které celé dny čekají, až se jejich živitel a peněženka v jedné osobě vrátí domů a budou kolem něj moct poskakovat, Plekanec si vzal soběstačnou ženu, která sama má slušně rozjetou kariéru a stojí za ní docela slušná základna fanoušků, díky které se každý rok v anketě popularity Český Slavík Mattoni umisťuje nejhůře do třetího místa.

A nutno říct, že pokud to Vondráčkové čas a práce dovolí, většinou si sošku přebírá osobně. Prostě nic nenasvědčuje tomu, že by pro ni byla kariéra druhořadá.

Plekanec se tak nejspíš bude muset smířit s tím, že si iontové nápoje bude muset připravovat sám. Marmeláda je totiž všech svých fanoušků.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:54 12. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Haha
  15
 • Sladký
  14
 • Trapas
  13
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat