Hvězda Ordinace sbalila v léčebně ženatého kamioňáka, jeho žena jí dala „do držky“

Petra Vajdová je členkou Slovenského národního divadla. | foto: Profimedia.cz

Dramatické příběhy a životní kotrmelce, které běžně vídáme jen v nekonečných seriálech, se slovenské televizní hvězdě Ordinace v růžové zahradě podařilo převést i do reality. Petra Vajdová (33) nejdříve začala mít problémy s alkoholem, pak jí za řízení s 2,4 promile odebrali řidičák a nakonec skončila v protialkoholní léčebně, kde se zamilovala do ženatého kamioňáka.

Petra Vajdová byla hvězdou slovenské Ordinace v růžové zahradě, účinkovala v tanečním pořadu Let's Dance, hrála v divadle a v dalších seriálech. Pak začala bojovat se závislostí na alkoholu a provázel ji jeden skandál za druhým. Vše vyústilo jízdou autem v opilosti, za což jí policie odebrala řidičský průkaz na dva roky, vysloužila si také pokutu tisíc eur.

Poté herečka zřejmě pochopila, že se jí život vymkl kontrole, a nastoupila na protialkoholní léčení do Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Tam na ni ale kromě odvykací kúry čekalo i další překvapení. Herečka se zamilovala do staršího muže Martina, jenž se v léčebně pokoušel dostat ze stejné závislosti na alkoholu.

Milenci spolu léčebnu oba opustili a podle všeho Petra Vajdová odvykací kúru ani nedokončila. Vzhledem k tomu, že jsou podobné vztahy v prostředí léčebny zakázány, je pravděpodobné, že byli z léčby vyřazeni.

Po „útěku“ ze zařízení na řidiče kamionu čekala manželka Renáta, která se namísto vyléčeného manžela dočkala toho, že si její muž našel milenku Petru Vajdovou, hodlá s ní žít a navíc s ní údajně plánuje děti.

Není tedy divu, že během setkání ve třech v restauraci, kam si Martin měl jít pro věci, došlo nejen na slovní přestřelku, ale Martinova žena údajně slovenskou herečku napadla. „Dala jsem jí pěstí ‚do držky‘. Ulevilo se mi a tím to pro mě skončilo,“ přiznala Renáta pro Nový Čas.

Je tedy otázkou, zda to, co Petra Vajdová v léčebně našla, jí nakonec přinese kýžený klid a spokojenost. Jsou to přece jen dva lidé bojující se závislostí na alkoholu, z toho herečka, co se potácí s osobními problémy, která navíc podle slovenských médií už v minulosti jednala zkratovitě. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:48 8. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  55
 • Super
  15
 • Trapas
  14
 • Sladký
  14
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
Komentáře