Na Paroubkovou toho bylo moc, začala mluvit: Vztah postavený na lži a problémy!

Po deseti letech se manželé Paroubkovi rozvádějí. | foto: Profimedia.cz

Dlouho se Petra Paroubková nechtěla vyjadřovat k okolnostem, za kterých opustila i s dcerou společnou domácnost, kterou sdílela se svým manželem. Zatímco expremiér byl o poznání sdílnější, Petra si zaplatila ochranku a uzavřela se před světem. Nyní se po návratu z rodinné vily v Řecku rozhodla o rodinných patáliích promluvit.

Petra Paroubková uznává, že ve vztahu byla chyba i na její straně už proto, že byl Jiří Paroubek zadaný a to nebylo správné. Jako důvod rozpadu manželství s expremiérem, do té doby prezentovaného jako šťastného, uvádí přetvářku ve vztahu.„On už samotný začátek byl postaven tak trochu na lži, protože jsem si začala se ženatým mužem. Za to si ale můžu sama. Být manželkou vrcholného politika je náročné, protože i když jsem manžela vždy chtěla podporovat, znamenalo to často, že nemůžu projevovat své pravé emoce,“ prozrazuje Paroubková v rozhovoru pro Blesk magazín.

Přestože Jiří Paroubek tvrdí opak, popisuje vztah jako ideální a únorový odchod manželky s dcerou jako ránu z čistého nebe, ona to nyní líčí v poněkud jiném světle. Komplikace v manželství prý postupně narůstaly, ale Jiří náhlým odchodem překvapen být mohl: „Problémy jsme měli delší dobu, stupňovaly se poslední rok a něco.“

„Samozřejmě že jsme o našich potížích mluvili delší dobu, nebylo to tak, že bych se před ním měsíce přetvařovala, a pak najednou práskla dveřmi. Ale že bych mu konkrétně oznámila termín svého odchodu, to ne,“ přiznala otevřeně Petra Paroubková.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:32 22. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  54
 • Super
  50
 • Tvl
  23
 • Haha
  15
 • Cože
  15
 • Sladký
  14


Komentáře