Černochová soptí kvůli Kramnému: „Pelikán je ministr nespravedlnosti!“

Jana Černochová soptí kvůli Kramnému. Pelikán je ministr nespravedlnosti, říká politička. | foto: Koláž Expresu

Robert Pelikán nejspíše nebude štěstím bez sebe. Na paškál si ho totiž vzala Jana Černochová z ODS, které se vůbec nelíbí to, že ministr spravedlnosti nepodal stížnost ve prospěch odsouzeného Petra Kramného. Poslankyně se nebála drsných slov!

Petr Kramný si v současné době odpykává osmadvacetiletý trest za vraždu své ženy a dcery v Egyptě. Spolek Šalamoun tvrdí, že Kramný nemohl vraždit elektrickým proudem.



Za spolek Šalamoun se postavila Jana Černochová společně s bývalou ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou. 

„Nové důkazy jsme považovaly za tak závažné pro to, aby ministr Pelikán podal stížnost pro porušení zákona,“ sdělila Černochová v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

Ministr spravedlnosti Robert Pelikán tak ale neučinil, což Janu Černochovou pořádně rozzlobilo. „Ten člověk sedí na 28 let ve vězení a v rozsudku má skutek, který prokazatelně podle autorit renomovaných znalců spáchat nemohl,“ vysvětlila Černochová. 

Petr Kramný, jeden z nejznámějších českých vězňů. Černochová říká, že proudem nevraždil.

Petr Kramný, jeden z nejznámějších českých vězňů. Černochová říká, že proudem nevraždil.

Když se moderátorka pořadu Výzva zeptala Jany Černochové na to, zdali je Robert Pelikán podle ní „ministrem nespravedlnosti“, tak poslankyně odpověděla jednoznačně: „Ano!“

V pořadu dále Černochová prozradila, že vlastní tři legálně držené zbraně a v žádném případě není feministka. „Musím říct, že i k feministkám nemám úplně harmonický vztah,“ prozradila Černochová, která je podle svých slov z velmi konzervativní rodiny.

Fotogalerie



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:32 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  11
 • Cože
  7
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5


Komentáře