Zvracení, pláč a halucinace: Míša popsala drogové obřady před smrtí pod koly vlaku

 • Jednadvacetiletá Míšu T. v pátek zemřela pod koly rychlíku
 • Na místě s ní byl její přítel, ezoterik Petr Macháček
 • Macháček pod pseudonymem Chrisantem působil v sektě, jejímuž učení měla podlehnout i Míša
 • Součástí sektářských obřadů byla i konzumace psychoaktivních látek
 • Sama Míša na internetu popsala hrozivou zkušenost s drogami

Jednadvacetiletá Míša T. před svou smrtí pod koly vlaku podle svých blízkých propadla spolu se svým přítelem Petrem Chrisantemem Macháčkem sektě. Během obřadů konzumovali halucinogenní látky, jejichž účinky Míša popsala na internetu. | foto: koláž Expres.cz

Mladá talentovaná umělkyně Michaela T. v pouhých 21 letech minulý pátek zemřela pod koly rychlíku na Kolínsku. Po její tragické smrti se začalo spekulovat o tom, že dívka žijící ve společnosti podivínského ezoterika Petra Chrisantema Macháčka byla pod vlivem psychoaktivních látek. Na internetu pak nalezneme výpověď samotné Míši, která popisuje, jak se spolu se sektou svého přítele oddávala konzumaci nebezpečných substancí.

Smrt jednadvacetileté Míši T. pod koly rozjetého rychlíku je velkou tragédií. Kromě zbytečného úmrtí talentované mladé umělkyně je šokující i dívčina minulost. Podle jejích blízkých a přátel podlehla Míša před smrtí sektě, do které jí přivedl její přítel, ezoterik Petr Chrisantem Macháček. Společně měli konzumovat psychoaktivní drogy a spekuluje se i o tom, že v době smrti byla Míša pod jejich vlivem.Na internetu nalezneme mrazivá svědectví samotné Míši, která popisuje, jak spolu se svým milencem brali nebezpečné látky. Společně s dalšími vyznavači podivných sektářských učení měli požívat posvátný šamanský nápoj zvaný ayahuasca.

Dle zdrojů Expresu se ale ve skutečnosti mělo jednat o odvar z toxického durmanu.

Požití této jedovaté látky obsahující nebezpečné jedy atropin a skopolamin u Míši vyvolalo zvracení, pláč a halucinace. „Celou noc jsem prozvracela a probrečela na maximum. Vylejzali ze mě doslova brouci a nestvůry, kteří ve mně byli ukotvení a parazitovali na mně,“ popisuje dívka zkušenost s drogou. „Nejtěžší bylo dostat ze svého břicha úplně obrovskou nechutnou stvůru. Ti ostatní brouci šli celkem rychle když si to srovnám. No prostě byla to šílenost nejvyššího kalibru,“ píše dále Míša.

Užívání psychotropních drog absolvovala Míša několikrát. Vždy byla provázena zvracením a paranoidními stavy spojenými s halucinacemi. „Celou noc jsem prozvracela, probrečela, a uvědomovala si svou, doslova, nechutnost,“ vzpomíná Míša na jeden z drogových obřadů.

Podle některých Míšiných přátel a blízkých osob, které jejím ezoterickým přítelem Chrisantemem opovrhovali a viní ho z podílu na dívčině smrti, měla i těsně před svou smrtí Míša vypít nebezpečný nápoj. Látky v nápoji obsažené snižují schopnosti vnímání, soustředění a otupují úsudek. I proto se možná mladá dívka bezmyšlenkovitě vrhla pod kola rozjetého vlaku.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 7. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  50
 • Trapas
  25
 • Haha
  22
 • Cože
  21
 • Sladký
  18
 • Super
  17


Komentáře